Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 21 10
Call-Girls 25286
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
η κοπελα την εχει δει καπως. τι εννοω. την ξαναπηρα γιατι ειναι στανταρ για μενα. ωραια εμφανιση, καλο τυπακι, καλες υπηρεσιες. εγω δεν θελω και κατι τρομερο. καλο στοματικο και να αντεχει δυνατο σεξ. η σαντρα το εχει και στα δυο. ομως εχει αλλαξει προς το κακο. μπαινει μεσα με ενα ωραιο φορεμα. της λεω τι κανεις και μου λεει οχι και τοσο καλα. την ρωταω γιατι τι εγινε και μου λεει πολλοι κακοι πελατες. κανω το χορατο μου και της λεω εγω ειμαι πολυ καλος (να πω εδω οτι με θυμοταν απο τις προηγουμενες φορες) απο περιεργεια την ρωταω τι εγινε με τους αλλους πελατες και μου λεει οτι φιλουσαν με πολυ σαλιο και οτι εβαζαν τα δαχτυλα τους μεσα στο μουνι της και καπακια κανει γκριματσα αηδιας "ιου" δηλαδη. εκει ξενερωσα να πω την αληθεια γιατι μου φανηκε πολυ μη μου απτου συμπεριφορα αλλα λεω οκ ας προχωρησουμε. πηγαινει στο μπανιο για να αλλαξει (ειχα ζητησει εσωρουχα κλπ) βγαινει με ενα ωραιο σετ διχτυωτες ζαρτιερες μποτακια στρινγκ σουτιεν. ξεκιναει μπαλαμουτι χαδια φιλια και οταν πηγα να την χαιδεψω κατω τιναζεται και λεει only clit. τυπου οχι δαχτυλα μεσα οχι δαχτυλα αλλου. καλα λεω. πολυ καλη πιπα για μενα απο τις καλυτερες θα ελεγα. σεξ στα 4 τελειωμα και παω στο μπανιο. μετα η τυπισσα πηγε και εκεινη στο μπανιο και μαλλον απλα εβαλε λιγο νερο στο μουνι της σκουπιστηκε και γυρισε γιατι δεν εβγαλε τις ζαρτιερες και γυρισε στο κρεβατι. αφου γυρισε στο κρεβατι μετα απο 5 δευτερολεπτα μου λεει "go again?" φυσικα και της ειπα οχι αμεσως. ξαπλωσε και μετα απο το 5 λεπτα ειπε παλι "go again?". ημουν ξαπλωμενος και ξεκινησε πιπα. παρα πολυ καλη πιπα ξαναλεω με κοιταγματα ρουφηγματα gagging κλπ και σεξ στα 4 και ιεραποστολικα. συνοψιζοντας λοιπον δεν αξιζει η τυπισσα. γιατι να δωσω 140 ευρω μονο για μια καλη πιπα και ενα καλο σεξ? γιατι να δωσω 140 ευρω για μια κοπελα που λεει "ιου" επειδη της εβαλαν δαχτυλο? γιατι να δωσω 140 ευρω οταν της χτυπησα τον κωλο λιγο πιο δυνατα και εκανε παραπαπονα? δεν την σαπισα στο ξυλο απλα της εδωσα ενα πιο δυνατο χαστουκι. γιατι να δωσω 140 ευρω σε κοπελα που σου ψεκαζει τον πουτσο αλλα δεν πλενεται στο μπανιο? γιατι να δωσω 140 ευρω για κοπελα που βιαζεται να φυγει και βαζει 2 και 3 φορες λιπαντικο? υποστηριζω τα γραφεια γιατι θεωρω υπαρχει καλυτερη αντιμετωπιση καλυτερες κοπελες και υπαρχει μια "σιγουρια" για την καθαριοτητα. αν το μονο θετικο ειναι μια πιπα καλυτερα να βαλω λιπαντικο και να βαλω την πουτσα μου στην ηλεκτρικη σκουπα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 18, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
725
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dirty69, John_Dam, mancunian1986 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Δεκεμβρίου, 2020
Αυτό με την ηλεκτρική σκούπα πολύ καλή ιδέα φίλε, να την καθιερώσεις και θα γλυτώνεις και τα έξοδα.
22 Δεκεμβρίου, 2020
Μαλλόν έχει καεί και θέλει ξεκούραση.
23 Δεκεμβρίου, 2020
Δε σε γούσταρε, φιλε, πάρε άλλη.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3