Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 4 10
Call-Girls 7394
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επιλογή ανάγκης, μια που Σάββατο βραδυ όλοι βγήκαμε να γαμήσουμε και όλes σχεδόν οι κοπέλες ήταν booked. To Glamour δεν είχε κάτι, το GDE μόνο κάτι πατσαβούρες, ότι είχε περισσεψει έτσι πήρα στο Angel τρομάρα μου. Συνενόηση εύκολη με το γραφείο αλλά μέχρι εκεί. ¨Οταν έφτασε λοιπόν η κοπέλα, μετα από 1 ώρα, το ταξί που την έφερε(κανονικό ταξι) έκανε 10 λεπτα μπρος-πισω , μπροστα στο σπίτι μου που είναι σε ησυχη περιοχή ισα ίσα να μας καταλαβει όλη η γειτονιά. Διακριτικότητα μηδέν. Τους πήρα τηλέφωνο τους δίνω οδηγείες περιμένω άλλα 5 λεπτά τίποτα, στέλνω μυνημα για άκυρο διότι δεν σηκωναν το τηλέφωνω δευτερη φορά. Εκείνη τη στιγμή είδα απο το θυροτηλέφωνο την κόπέλα και της άνοιξα τελικά.

Ερχετε η κοπέλα, ευγενική, περιποιημένη νταρτνάνα βέβαια αλλα με γλυκο πρόσωπο . Μου ζήτησε συγνώμη διότι είχα εκνευριστεί. Στο Social ήταν καλή και αποφάσισα να την κρατήσω παρόλο που ζήτησε τα λεφτά μπροστά, διότι δεν είχα και πολλές επιλογες after all. Hπιαμε ένα μπουκάλι κρασί και μετα αφού έκανε ντουζ με έστειλε καί εμένα στο ντουζ παρόλο που είχα κάνει πριν έρθει. Πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό σπίτι μου .

Στα του αγώνα είναι καλή είχε σβήσει τα φώτα ώστε να μην βλέπω, αλλα τεσ πα. Στα προκαταρτικά, φιλιά, στοματικά, είναι καλή , έχει υπερ του δέοντος πιασίματα και ψιλοκαλό στήθος, αλλά όπως λένε και κάτι παλιοί "εν σβηστέί λυχνία πάσα γυνή ομοία" μια κατασταση . Και εκεί λοιπόν που είμαι φτιαγμένος έτοιμος να βάλουμε λάστιχο, να σου ο μαλακας ο ταρίφας να στέλνει ρεμινδερ στο τηλ. Της είπα να τους ενημερώσει ώστε να κάτσεί και άλλο αλλά αυτή μου είπε να το κάνω εγώ.

Ξένέρωσα εντελώς! τί να κάνω ο χριστιανός ? Να β'αλω το λάστιχο η να στείλω ΣΜΣ. Λοιπόν της τον ξαναέδωσα στο στόμα όπου με τελιώσε και της είπα να τα μαζέψει. Η κοπέλα κατάλαβε ότι στράβωσα και έδειξε να στεναχωριέται αλλά δεν την πολυ πίστεψα. Της εξήγησα ότι με αυτή την νοοτροπία ουδέποτε θα έχει καλή πελάτεία που έχεί λεφτά και είναι διατεθιμένη να τα ξοδέψει. Φυσικά ούτε λόγος να γίνετε για repeat business. Μόνο ξεπέτες incall στα 140 ευρό που ούτε αυτά αξίζει εδώ που τα λέμε.

Συνοψίζοντας μέτρια κοπέλα, μετριότερο πρακτορείο καμία σχέση με Glamour και ένας μάλακας ταξιτζής μου χάλασαν το σαββατόβραδο. Ας πρόσεχα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 19, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
230€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ανώτατος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
17.928
Πόντοι:
17.785
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Karelis69, Annapurna, L0v3 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Δεκεμβρίου, 2020
Πραγματικά αυτό το Σάββατο δεν ήταν γι αυτή τη δουλειά. Και εγώ δεν βρήκα αυτή που ήθελα, και εγώ είχα ένα μικρό θέμα με το ταξί (20 λεπτά καθυστέρηση χωρίς ενημέρωση) Κεφάλι σε τοίχο!
20 Δεκεμβρίου, 2020
Επιτέλους μια αληθινή κρητική για το γραφείο που promotarete ποιο πολύ από όλα.
review reaction 1 srek7
21 Δεκεμβρίου, 2020
@JOHN-PLAYER-SPECIAL συμφωνώ και γι' αυτό το your angels έχει φάει άκυρο εδώ και καιρό.
21 Δεκεμβρίου, 2020
Πρώτη φορά πήρα από αυτό το γραφείο και μάλλον δύσκολα ξανά.
21 Δεκεμβρίου, 2020
Και εγώ τους έκοψα δεν την ξανά πατάω πλέον
Και εσυ πολύ καλά θα κάνεις srek7 γιατί έχουν λάθος συμπεριφορά απέναντι μας.
Όπως το ότι οι φώτο των κοριτσιών είναι πολύ παλιές και πολύ επεξεργασμενες
Όποτε έχω πάρει κοπέλα από αυτό αντιμετωπίζω προβλήματα.
Το ίδιο ισχύει και κάθε φορά που παίρνω από το υποκατάστημα τους στην Θεσσαλονίκη.
review reaction 1 srek7
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5