Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 105 10
Call-Girls 320489
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σε κενό από δουλειά βρέθηκα έξω από γνωστό γαμιστρωνα.Στελνω μήνυμα στο γκλαμουρ να δω τι παίζει να πηδήξω εδώ και τώρα που λέμε...Σιένα πρώτη πρώτη και κάνα δυο άλλες όπως η Λάρα και Ελοιζ που δεν της τον δείχνω καν...Μετά την ήττα που έφαγα από slava πριν μήνες λέω θα ψωνίσω σιενα...Από τις λίγες φορές που κλείνω γκόμενα χωρίς να με καυλώνει τόσο πολύ από τις εικόνες που έχει...
Με το ντύσιμο που έσκασε στο γαμιστρωνα άρχισα να καυλώνω...Μου ζήτησε να πάει στο μπάνιο και βγήκε σχεδόν με το μουνι έξω....
Ανέβασα θερμοκρασία και άρχισα να παθαινω ζημιά.Το σώμα αδύνατο και χωρίς τακούνια κανονικό υψος.Ρουφηχτα γλωσσοφιλα και η πουτσα μου στο στόμα της με τη μία.Καλο τσιμπούκι κοιτάζει και στα μάτια όπως τον γλύφει.Εκει πήρε και την πρώτη ντουφέκια με μερικά να στάζουν μέχρι τα μικρά βυζιά....Μετά την πήρα σερί ένα γλυφομουνο στο καθαρό μουνι της και τσιμπούκι πάλι για καύλα.Στα γαμησιατικα έδειξε επαγγελματισμό και αντοχή στη πουτσα...Το δεύτερο ντουφέκι το πήρε στη πλάτη που έχει τατουαζ...Συνεπώς καλό γαμησι με σχετικά κοντοπουτανο ξανθό μουνετο που δίνει καλο session.Σε όσους αρέσουν τα αδύνατα μουνια στο στυλ της να την πηδήξουν αξίζει.Την έκοψα στα τριάντα και κάτι σε προ μιλφ επίπεδο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, THV, chris1955 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού