Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 8 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καταρχας να σχολιασω οτι η κοπελα στο τηλεφωνο ηταν παρα πολυ εξυπηρετικη και υπομονετικη, της αλλαξα την ωρα 2-3 φορες και ηταν ευγενεστατη. Πιστευω ειναι ΠΟΛΥ ασχημο να αλλαζεις την ωρα ακομα κι αν ειναι δικαιολογημενο, ολοι κανουν το πλανο τους. Αλλα αυτη ηταν πολυ συγκαταβατικη. 11/10!
Η Νικη ειναι απο κοντα οπως στις φωτογραφιες, μια μελαχρινη κουκλα, εχει ωραια φωνη και πολυ καλη διαθεση. Μονη επεξεργασια στις φωτογραφιες ενα σημαδι στον δεξι ωμο, οχι κατι το ιδιαιτερο ή ξενερωτικο. Κατα τα αλλα πανεμορφη, αψεγαδιαστη και με καλα αγγλικα. Εχει ενα ωραιο δωματιο, ευρυχωρο. Αν ειναι ολα ετσι τοτε φαινεται πως η αλλαγη χωρου ειναι αναβαθμιση. Μπηκα για μπανακι αφου πληρωσα και με περιμενε ορεξατη. Ξεκινησαμε με φιλακια και χαμουρεματα, καυλωσα αμεσως με το αγγισμα της οποτε της ειπα να μου παρει και μια πιπα με προφυλακτικο (δικη μου επιλογη) και μετα τη γαμησα σε 2 στασεις, μια στα ορθια διπλα στον καθρεφτη και μια στο κρεβατι στα ισια, πολυ ομορφες εκφρασεις επαιρνε το προσωπακι της. Μετα βαλαμε το στραπ... Εχει τεραστια νυχια οποτε δεν επαιξε δαχτυλο, κωλο δεν γλυφει, οποτε εγλυψε αρχιδια και μετα μπηκε. Μπηκε καλα, πρωτα στα 4. Πραγματικα πολυ καλα και εμπειρα. Καναμε αλλες 2-3 στασεις κι εχυσα. Κουβεντουλα ωραια στο τελος και δρομο.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 05, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
285
Likes:
4.599
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, WHATABOUTFUCK, kotsos81 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Δεκεμβρίου, 2020
Δηλαδή πρώτα την γ@μησες και μετά σε γ@μησε?Χμμμ; ...προσωπικα δεν το έχω ξαναδεί τουλάχιστον σε ιερόδουλη.
18 Δεκεμβρίου, 2020
Προσωπικα πιστευω εχεις πολλα να δεις ακομα. Οπως και ολοι μας.. ελπιζω
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2