Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 11 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ανοιγει η πορτα και ενα ωραιο προαωπακι εμφανιζεται, κοντουλι κ καυλιαρικο, ντυσιμο προσεγμενο και καθολου προστυχο.
Με κοιτουσε στα ματια με υφος γατουλας ,που περιμενει να της δωσεις αυτο που πρεπει..

Φιλια καυτα, βαθεια με γλωσσα, τα χερια μας αρχισαν να εξερευνουν τα κορμια μας κι επειδη ηξερα οτι ηταν πολυ νωρις, σταματησα για να παω για μπανακι

Βγαινω κ τη βλεπω μπρουμυτα στο κρεββατι, γυμνη πλεον, να κουναει τα ποδια της κ να με ξανακοιταει μ αυτο το βλεμμα..

Τα φιλια συνεχιστηκαν, το χερι της στην πουτσα που ηδη ειχε αρχισει να παιρνει την ανιουσα..Δεν την αφηνε με τιποτα.

Τον παιρνει στο στομα κι αρχισει ενα αποδεκτο ρεπερτοριο, σε καμια περιπτωση deepthroat που ειπε ο προηγουμενος σε κριτικη του κι οταν πηγαινα να της πιεσω το κεφαλι να παει πιο βαθεια μου εβγαζεβτο χερι, αλλα αυτο που με καυλωσε ηταν οτι χτυπουσαν οι ΒΥΖΑΡΕΣ της πανω στα παπαρια κ στη βαση της πουτσας..Εκει εγινα πετρα..Βλεπει τη πουτσα καγκελο κ φοβηθηκε.
Εκει δυστυχως η βραδια σχεδον τελειωσε γιατι μου λεει , ειναι πολυ μεγαλο, δε ξερω αν μπορω

Μου θυμησε τη Μιλα πριν κανενα μηνααπο το ιδιο γραφειο που ηταν η απολυτη ξενερα

Τελος παντων, δεν μου επεσε, μου φοραει προφυλακτικο, ανεβαινει σιγα σιγα κ με πολυ λιπαντικο, πονουσε και εκανε κινησεις σιγα σιγα.. το γυρισαμε σε ιεραποστολικο κ πλαγια, αρχισα να δινω πιεση κ συχνοτητα αλλα ΔΕΝ.....πιο σιγα μου λεει.Ταυτοχρονα ειχε βγαλει ενα δονητη-μοτερακι( δε ξερω πώς το λενε) και το ειχε βαλει στο μουνι της.Θελω να τελειωσω μου λεει
( .....)

Μην τα πολυλογω, φτασαμε σε σημειο να βγαλω προφυλακτικο κ να αρχισω να τον παιζω.

Της δινω εδω ενα ποιντ γιατι ειχε κατσει απο πανω κι ενω τον επαιζα, μου τον εφτυνε συνεχως.Αυτο με καυλωσε κ με βοηθησε να τελειωσω στο στομα της,που τον στραγγιξε για κανενα λεπτο, εκει ηταν η απολυτη ηδονη

Συμπαθητικο κορμακι, βυζι τεραστιο αλλα λιγο πεσμενο λογω μεγεθους, μετριο προς καλο κωλαρακι αλλα απ'οτι καταλαβα ΔΕΝ αντεχει σε υψηλες στροφες

Εχει χασει γονεις απο Ca, 26 χρονων, γλυκια κοπελα αλλα δεν κανει γι αυτη τη δουλεια

Ειναι για χαδια και φιλια

Δε θα τη ξαναδω..Περιμενω τη ΛΕΚΣΑ την παρασκευη γιατι εχω ακουσει καλες κριτικες..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 15, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
I
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, koukoskoukou, john8 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού