Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 17 10
Call-Girls 38814
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεν έχω να προσθέσω κάτι παραπάνω ουσιαστικά παρα να επιβεβαιώσω τα ήδη γραφόμενα των υπολοίπων συναγωνιστών.

Ωραίο μωρό και ήρθε και ωραία ντυμένο με γόβα μαύρη , φούστα δερμάτινη μαύρη και μαύρο τοπ σε συνδυασμό με το μαύρο μαλλί ήταν μια total black Καυλα.

Δεν θυμάμαι τι ηλικία λέει το προφίλ της εγώ την έκανα 35+ ίσως και παραπάνω αλλά πολύ καλά διατηρημένη και με σώμα φωτιά.

Δεν είναι σκιννυ τις καμπύλες της στα σωστά σημεία. Εξαιρετικό στήθος 2αρι στητό και τέλειο στην αφή εξαιρετική κωλαρα στην θέση της και κάποια κιλάκια στην περιοχή της κοιλιάς που αξίζει να ανεγερθούν για τους πιο Μοντελε συναγωνιστές.

Εξαιρετική διάθεση και συμμετοχή απ το πρώτο λεπτό επιβεβαιώνω για καλή πίπα αν και με ποναγε εμένα λόγω πάθους και ζήλου της εξήγησα μετά και το πήγε πιο αισθησιακά. Εξαιρετικά στησίματα στο cow στο reverse cow και στο doggy με τα ανάλογα μπινελικια της στα ρωσικά (αυτή μου τα ρίχνε ) και το τέλος με βρήκε μέσα της σε cow ενώ έβλεπα την κωλαρα της να κοπανιέται πάνω στο καυλί μου.

Ένας γύρος παίχτηκε δεν είχα διάθεση για δεύτερο αν και με προκαλούσε ήμουν καλυμμένος απ το πρώτο μπαλάκι διαρκείας 30’ .

Αν και αγγλικά πολύ λίγα έχει τόση διάθεση που το καλύπτει το επικοινωνιακό χάσμα.

Αυτά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
APE
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.491
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, james034, kwstasxat και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού