Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 21 10
Call-Girls 35286
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Θα συμφωνήσω με τον ironmaiden123 για την κοπέλα,οντως οτι χύνει τόσες φορές παραμύθα,ψευτούρα εντελώς,δεν παίρνει καμία πρωτοβουλία από μόνη της για να σε ευχαριστήσει,κοιτάει να ευχαριστήσει τον εαυτό της μόνο,αλλά δεν κατάλαβε κάτι ότι εγώ πληρώνω αυτήν για να με ευχαριστήσει και όχι αυτή εμένα ,φυσικα δεν λέω να μην κάνω κι εγώ τίποτα αλλά όχι κι έτσι ξαπλώνει δίπλα μου και περιμένει να την πνίξω να της βάλω χέρι μέσα στο στόμα, γιατί δάκτυλο δεν με άφηνε να βάλω στο μουνί και να κάνει πως πνίγεται και πως κάνει εμετό και μάλιστα της έδωσα κι εγώ ο βλάκας και καλό έξτρα μπουρμπουαρ από την αρχή που να φανταστώ τέτοιο ναυάγιο,σε μπουρδέλο ειλικρινά έχω πάρει με 20 ευρώ πολύ καλύτερες υπηρεσίες,πίπα πολύ λίγο στο φτερό που λέμε και ποια χύσια ρε παιδιά στη μάπα που λέτε ότι παίρνει λίγο την βρήκαν τα σκάγια και τραβήχτηκε και τα υπόλοιπα έπεσαν στο σεντόνι,τέσπα φυσικά σε άλλους μπορεί να κάνει άλλα πράγματα,ορισμένοι είσαστε και ποιο έμπειροι χύστες στο χώρο των cg αθληταράδες,σωματάρες ίσως και ξηγούνται διαφορετικά χωρίς αυτό να είναι σωστό, αλλά περίμενα με τόσα χρήματα και εξτρά κιόλας πολύ περισσότερη συμμετοχή,κάποιος το ανέφερε ότι αν δεν πάρεις πρωτοβουλίες θα σε χρησημοποιήσει για να περάσει αυτή καλά κι εμείς στο μουνί της.Αυτή είναι η δική μου εμπειρία να μην παρεξηγούμε και σίγουρα δεν θα την ξαναπροτιμούσα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 10, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Απρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
2.099
Πόντοι:
201
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, hornyasfuck, rdeliaris και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 13
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 13
1 2