Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 21 10
Call-Girls 35293
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
το κοριτσόπουλο στην ώρα του χτύπησε το κουδούνι μου.
Με θυμήθηκε και μου είπε κάτι από την προηγούμενη συνάντηση μας ως απόδειξη γιατί είδε μια δυσπιστία στο πρόσωπο μου.
Ζήτησε ουίσκι αλλά δεν πρόλαβα να κουνηθώ καν, με άρπαξε και άρχισε τα φιλιά. Αρχίσαμε να γδυνόμαστε ταυτόχρονα με εκείνη να κατεβαίνει σιγά σιγά. έγλυφε και φίλαγε καθώς είχε πάρει την κατιούσα. Στα γόνατα πια , πιπούλα καλή με πνιξίματα και μπόλικο καραμέλωμα των διδύμων.
την αρπάζω από τα μαλλιά , παραληρεί εκείνη και αρχίζω να την γλύφω στο λαιμό , να δαγκώνω λοβό , να τσιμπάω ρόγες , χαστούκια στα κωλομέρια , δάκτυλα μπροστά , νταξ η κοπέλα είναι κάτι άλλο.
είχε με μία έκφραση καύλας-ανωμαλίας , κάνε μου ότι θες σαν να λέει.
Στα γόνατα πια εγώ και να γλύφω το μουνάκι της, έσταζε μέλι, με πίεζε και οδηγούσε το μουνάκι της στην γλώσσα μου, δάκτυλα μέσα και squirt.
πανάθεμα σε πάνε να φέρεις την μάπα γιατί θα σκοτωθούμε στα πλακάκια.
πια μάπα, προφυλακτικό βάλαμε και στα όρθια από πίσω με κόντρα την μπερζέρα. την πήγαμε βόλτα , μαλλιοτράβηγμα είχαμε, σφαλιάρες στα κωλομέρια είχαμε και κατάθεση είχαμε.
φρεσκάρισμα και πάμε για το ξεχασμένο ουίσκι .
χαλαρή κουβεντούλα , χαδάκια και περιποίηση στα δάκτυλα των ποδιών της με την γλώσσα μου.
τρελάθηκε η κορασίδα , κάτι εκφράσεις, κάτι κινήσεις, φωνούλες και αναστεναγμούς. Πέρασμα από το μουνάκι της και επανάληψη στο πρόγραμμα μου.
χάλια όλα μου τα έκανε, μούσκεμα .
προφυλακτικό και καβάλα στον καναπέ, είναι μες την καύλα , χτυπιόταν αλύπητα , με πήδηξε κανονικά .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 09, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.149
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, T-DRIVER1 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού