Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με το που ανεβηκε στο site λεω ωπ πρεπει να την δω αυτην.Δεν υπολογισα οτι μολις ειχε ερθει χωρις κριτικες κλπ κλπ και αν τυχον δεν ηταν ακριβως οπως στις φωτο.Την κλεινω αμεσα ερχεται με ιατρικη μασκα και μια φαρδια παντελονα οπου δεν διεκρινες αναλογιες σωματος.Αγγλικα παραπανω απτα βασικα μιλφακι 30+ αφου ξεμασκωθηκε διεκρινα πειραγμενα χειλη οπως φαινεται και στις φωτο επισης αφαιρεστε λαμψη φωτοσοπ κλασικα.Ανετη χαρουμενη επικοινωνιακη πηγε στο μπανιο και βγαινοντας ηρθε με σετ εσωρουχα μαυρα ζαρτιερες και εκει αποκαλυφθηκε ενα κορμακι λαμπαδα στηθος μικρο σιλικονατο φτιαχτο αλλα καλη δουλεια φλατ κοιλια κωλαρακος μικρος οχι ο τουρλα των φωτο με το φορεμα.Αυτο το κορμι που βλεπεις στις φωτο με το μαγιο και λες εχει πεσει φωτοσοπ ειναι σχεδον ιδιο και live.Μικροκαμωνενη αλλα απτα καλυτερα σωματα που εχω δει χαιλαιτ η θεα του τουρλωμενου κωλου στον καθρεπτη οταν με πιπωνε.Εχω μια εκπληξη μου λεει και βγαζει ενα μαυρο μαντηλι και μου δενει τα ματια.Ωπ λεω διασταυρωση τυφλομυγας με 50 αποχρωσεις του γκριΜεγάλο χαμόγελο
Εβλεπα λιγακι ηταν θολο.
Στα φιλια πρωτοτυπο οτι δεν επαιζε καθολου χειλη εβγαζε διαπλατα την γλωσσα της και την επαιζε γυρω απτο στομα μου και με την δικη μου γλωσσα.Πιπα ορεξατη με προσπαθειες για deep εγλυφε φουλ μπαλες και στο σεξ ετσι μανιτζεβελη που ειναι καναμε τα παντα.Εχει αντοχες δεν λεει οχι σε τιποτα μου εγλυφε τα δαχτυλα οταν της τα βαζα στο στομα καθως και δεκτικη σε δακτυλο μπροστα.Καναμε και μπανακι πολυ ευγενικη την προσεχα και με προσεχε αμοιβαια περιποιηση.Εκατσε και 10 λεπτα παραπανω στο τελος χωρις να με αγχωσει για τον χρονο.Η Παμελα εχει το πακετο εμφανισης και σερβις ειναι "περιβολι" κατα την γνωμη μου δεν εχει αυτο τον στυγνο επαγγελματισμο της αρεσει να περνα και εκεινη καλα και εκτιμα οταν απεναντι της βλεπει καλη συμπεριφορα.Σκεφτομαι κιεδω για διωρακι να δουμε σε ποια θα κατσει η μπιλια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 12, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis_Greece4, kwstasxat, LAKOSTA και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Δεκεμβρίου, 2020
Μες το Δεκέμβρη το ραντεβού δεν ξέρω γιατί μου βγάζει όλο άκυρες ημερομηνίες.
09 Δεκεμβρίου, 2020
Βλέποντας τις φωτογραφίες είπα ''να ένα που πρέπει να είναι δυνατό στο κρεβάτι'' ,
όμως η ηλικία σε συνδυασμό με κάποια στοιχεία των φωτογραφιών που δεν παραπέμπουν
σε αδύνατο μανιτζέβελο (θέλουν να βγάλουν άλλο φωτογραφικό χαρακτήρα μάλλον)
με έκαναν να πω ''μάλλον δεν είναι για εσένα''.

Διαβάζοντας την αναφορά , άλλαξα γνώμη αμέσως !
09 Δεκεμβρίου, 2020
Όντως στις φωτο φαίνεται τούμπανο είχα και τις επιφυλάξεις σχετικά με την φλατ κοιλια συνήθως φωτοσοπ η παλιότερες φωτο αλλά είναι όντως αθλητικη.Εγω "κουμπωσα" απτην πρώτη στιγμή μαζί της θεωρώ αξίζει μια δοκιμή γιατι παίζει και στα 2 ταμπλό pse και gfe.Οποιος θελει δοκιμάζει και μας γραφει την δική του εμπειρία.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3