Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δεν ειχα διαβασει τις κριτικες της ουτε τσεκαρα τις υπηρεσιες της πηγα με κριτηριο τις ομορφες φωτο.
Γενικα παιζει φωτοσοπ σε ολα τα γραφεια αλλα εδω στο Golden στις πιο πολλες παιζει μεγαλη αλιωση.Πριν ερθει η κοπελα εξεφρασα στο γραφειο οτι δεν μαρεσει να ζητανε τα κοριτσια τα λεφτα μπροστα αλλα η τηλεφωνητρια ανενδοτη μου λεει ειναι πολιτικη του γραφειου μας αν δεν σας αρεσει η δεν ειστε σιγουρος να το αφησουμε.Δεν μαρεσε αυτη η προσεγγιση αλλα με ετρωγε να δοκιμασω.Ερχεται η κοπελα αντικριζω μια γεματουλα κοπελα καθημερινη με απλα ρουχα μαγουλακια και λιγο προγουλι.Δεν μαρεσε η πρωτη εικονα σε συνδυασμο οτι ηταν καπως αμηχανη.Αμεσως ζηταει λεφτα παρολο που παντα τα εχω ακριβως εκεινη την φορα ειχα 150 της λεω για τα ρεστα αν εχει 10 πισω απαντα ενα ξερο no χωρις καν να κοιταξει την τσαντα της.Αστο λεω στα χαριζω ελπιζοντας πως θα χει καλο σερβις.Παει στο μπανιο ερχεται αντικριζω κοιλιτσα σωμα με λιγα κιλα παραπανω αλλα οχι υπερβαρη.Φιλια πηρα με λιγη γλωσσα την πατησα κιεγω στο 69 αφου δεν θελει να την γλυφουν κατω δεν το χει στις υπηρεσιες οπως προειπαν.Πρωτη φορα μετα απο εκατονταδες εσκορτ που δεν πηρα 69.Πιπα οχι κατι το αξεχαστο συμετειχε στο σεξ χωρις προβλημα παιχτηκε ενας γυρος εγλυψε λιγο μπαλες στο τελος αργουσα πηρα καποια εξτρα φιλια για να τελειωσω μετα λυθηκε με τα φιλια και γενικα εγινε πιο κοινωνικη.Σπαστηκα με το δεκαρικο οχι τοσο για την αξια αλλα για την κινηση.Στο γραφειο το δικαιολογησαν οτι 2-3 κοπελες εχουν πεσει θυματα κλοπων γιαυτο δεν κουβαλανε πολλα ευρω αλλα δεν πειστηκα η κοπελα ειχε ενα υφος θες και ρεστα τωρα;Γενικα δεν τα κλαψα εχω περασει και χειροτερα αλλα σιγουρα εχω περασει και πολυ καλυτερα.Μετριο ραντεβου δεν θα το θυμαμαι για πολυ δυστυχως δεν εχω "εκπαιδευτει" ακομα να τις διωχνω αμεσως οταν κατι δεν μου κανει εξ αρχης.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 12, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 arwstaki10, TOMCRUISE, Kavouras13 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Δεκεμβρίου, 2020
Λαθος ημερομηνία το ραντεβού έγινε μες το Δεκέμβρη του 2020.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1