Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 61 10
Call-Girls 161165
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τα χουν γράψει όλα οι συμπαίκτες είπα να την δοκιμάσω κιεγω.
Μου ήρθε με δερμάτινο σύνολο μαύρο και την καπελαδουρα γελαστή άνετη αεράτη.
Πήγε στο μπάνιο μου ήρθε με σύνολο ζαρτιέρες καλσόν κλπ σώμα οντως σκέτη καυλα
Για το στήθος παινευεται ότι είναι φυσικό όντως για σιλικόνη δείχνει κάνεις δεν ξέρει.
Γλωσσόφιλα φουλ σεξ σε όλες τις στάσεις γλύψιμο μπάλες πίπα με συνεχείς προσπάθειες για πνίξιμο φοβερή πραγματικά έβαζε τα δάχτυλα μου στο στόμα της και μετά στο μουνι της και τούμπαλιν.Τσόντα η τύπισα έκσταση να πηδάς τέτοια γκόμενα και μάλιστα να γουστάρει και αυτή γιατί συνήθως οι ωραίες είναι ξεπετες.Μπανακι μαζί και στο τέλος μου είπε ότι είναι ευλυγιστη δείχνοντας μου σπαγκατο καθώς και φέρνοντας το πόδι της στον ώμο μου.
Δεν μου τα δείξες αυτά πιο πρίν να τα κάνουμε της λέω α μου λέει στο επόμενο ραντεβού αν με πάρεις καθώς και ενώ μου έδειξε ότι έχει στο insta πάνω από 100k ακόλουθους δεν μου το δώσε πάλι για next date.Γενικα απ'τα καλύτερα ραντεβού μου την περίμενα ντίβα μην με ζουλας μην κάνεις αλλά ενώ την έσπρωξα σκληρά γούσταρε.Λες να την πάρω για διωρακι να μου κάνει την κομανεντσι;θα δείξει πολλές οι υποψήφιες για repeat.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 02, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Easy Rider, geroksouras και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Δεκεμβρίου, 2020
αξίζει το repeat φίλε, η γκόμενα ξέρει τι κάνει, αν την επιλέξεις και δεύτερη φορά σου κάνει περισσότερα κόλπα. Δεν τα δίνει όλα από το πρώτο ραντεβού για να αφήσει χώρο στη "σχέση" σας να μεγαλώσει. Την έχω πάρει τρεις φορές, μάλλον δεν θα υπάρξει τέταρτη φορά άμεσα αλλά και τις τρεις πέρασα φανταστικά.
08 Δεκεμβρίου, 2020
Μπορείς να μου στείλεις το instagram της σε πμ; Ευχαριστώ πολύ.
09 Δεκεμβρίου, 2020
Εγώ μετά από πάνω από 130 έσκορτ μόνο μια έχω πάρει 3 φορές.Ειναι αρκετές που αξίζουν επανάληψη γι'αυτό το σκέφτομαι.Αλλα αυτά τα "ευλιγιστα" με βάζουν σε σκέψεις.
10 Δεκεμβρίου, 2020
Γράφω ότι δεν μου το δώσε Pepis.
08 Ιανουαρίου, 2021
πες ευχαριστώ που δεν σε έστειλε Χμμμ;
V
Viktor(2)
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5