Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μου άρεσε αυτό το μωρό διστακτικός λόγω μη κριτικών μιλάω με Καιτη στο τηλεφωνικό μου λέει είναι πολύ γλυκιά και καλή και η Καιτη θελει παντα να περάσω καλά δεν προτείνει τυχαία κοπέλες.Ερχεται λοιπόν με μακρύ παλτό και από μέσα δερμάτινο σορτσάκι με καλσόν μαύρο.Ψηλη κοπέλα νταρντανα νεαρή όντως εκει στα 24-25.Προσωπο κοντά στις φωτο πιο γλυκό αγγλικα με ευρωπαϊκή προφορά που μπορούσες να συζητήσεις τα παντα και όχι απλά τα βασικά.Ανετη γελαστή της βάζω μουσική μου χορεύει φορούσε ένα ωραίο λαμπερό σεξυ body από μέσα.Είναι ζουμερή εχει πιασίματα στηθος φυσικό στητο κωλος οχι ο στρογγυλός τουρλωτος των φωτο αλλα σφιχτός επίσης έχει κοιλίτσα αλλα είναι τουμπανακι οχι υπερβαρη.Ενιωσα θετική αυρα ότι το ραντεβού θα πάει καλά και δικαιώθηκα εξ αρχής όταν δέχτηκε να κάνουμε μπάνιο μαζί και με άρχισε στοματικό στο μπάνιο όπου μετά από λίγο την πήρα όρθια στο νιπτήρα του μπάνιου με θέα τον καθρέπτη.Στοματικο καλό υγρό έγλυψε και μπάλες και στο σεξ το ζούσε στο φουλ φωνάζει πολυ το νου σας εμάς μας άκουσε όλο το χοτελ.Επακολουθησαν στάσεις σε όλα τα έπιπλα γενικά έδειξε ζήλο πάθος gfe αλλα αντεξε και το σφυροκοπημα pse.
Πήρα και τα γλωσσοφιλα μου στην δεύτερη φορά μου εκει στο παρα δέκα μου λέει θελω να δω πως τελειώνεις την έκφραση σου τον έπαιξα φιλιομασταν με πάθος και τελείωσα βλεποντας με λαγνα με απόλαυση η μικρή.Και αφου είχε περάσει η ώρα η Kierra δεν ξεκολαγε απτο δωμάτιο πήγαμε πάλι για μπάνιο μιλούσαμε μου είπε είναι απτην Μόσχα θα κάτσει μέχρι τις 24/12 μετά θα πάει για Χριστούγεννα στους δικούς της της αρέσει η Ελλάδα και γενικά είναι πολύ αυθόρμητη κοπέλα αματουρι δείχνει ότι έχει επίπεδο απτον τρόπο που μιλά και φέρεται.Respect στον οδηγό και στην Καιτη στο τηλεφωνικό που ενώ είχε περάσει μισή ώρα παραπάνω δεν μας ενόχλησαν καθόλου και δεν με χρέωσαν έξτρα.Σκεφτομαι ένα repeat Δεκέμβρη λιγο πριν φύγει.Δεν είναι το μοντέλο είναι ζουμερή αλλα από σέρβις και συμπεριφορά σκίζει η Kierra!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, THV, Dirty69 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Νοεμβρίου, 2020
Αυτή εδώ μου θυμίζει τρομαχτικά πολύ τη Μαρία Λεπίδα την μις Γιανγκ Εμμμμ
09 Φεβρουαρίου, 2021
Την είδα πάλι τώρα που ξανάρθε πέρασα ωραία χαρούμενη κοπέλα δοτική όλα καλά.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2