Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.4 2 10
Call-Girls 5679
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Fake photos απο το γραφειο????
Ειναι κριμα για το γραφειο να μη σεβεται το πελατη. Εχουμε ακουμπησει χρηματα και χρηματα. Η κοπελα κανονικα θα επρεπε να με πληρωσει κιολας για sex. Χαλια,χοντρη,καμμια σχεση με τις φωτο.
Ζητησα απο το γραφειο να τη διωξω στο μισαωρο να μου στειλει καποια αλλη και η κοπελα μου ειπε οτι δεν γινεται. Πληρωσα το εκτρωμα για μια ωρα και το κρατησα μιση. Κριμα για το γραφειο που κατα καιρους εχει φερει καλα κομματια. Αυτο ηταν σκετη κοροιδια. Τα συμπερασματα δικα σας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 27, 2020
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
17 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
75
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, chris1955, 6Y44 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Νοεμβρίου, 2020
Τύπε καταλαβαίνω ότι είχες νεύρα οταν έγραφες αλλά με το να αποκαλείς έκτρωμα κάποια κοπέλα φαίνεσαι τρανός μαλάκας.....Ας την έδιωχνες από την πρώτη στιγμή που την είδες.
29 Νοεμβρίου, 2020
Όντως τυπε άμα δεν κάνει και δε σ αρεσει την στέλνεις με το καλημέρα.Το ότι τη κράτησες δικό σου θέμα.Λύπη
29 Νοεμβρίου, 2020
mallias20 θα συμφωνησω στο τρανος μαλακας αλλα για το λογο του οτι δε την εδιωξα κατευθειαν. Αν τωρα εσενα θα σου αρεσε να σε πιανουν μαλακα για να πηδας μπαζα δικαιωμα σου. Η κοπελα δε κανει ουτε για τη Φυλης. Αυτη ειναι η αποψη μου και την εκφαιρω για να σωσω κοσμο. Και η αληθεια ειναι οτι τα νευρα μου ειναι με τη συμπεριφορα του γραφειου. Θεωρω κοροιδια να μην δεχεσαι απο το πελατη να διωξει τη κοπελα στο μισαωρο οταν αυτος σου εχει ακουμπησει ενα αρκετα μεγαλο οβολο τα τελευταία χρονια. Δηλαδη θα ηταν προτιμότερο για το γραφειο να τη διωξω κατευθειαν και να μη παρει φραγκο??? Δυσκολεύομαι να κατανοησω.
29 Νοεμβρίου, 2020
Πόσο δίκιο έχεις!! Ορισμένοι έχουν χάσει τελείως την αίσθηση...της ευγένειας, της ευπρέπειας, του ανδρισμού!
29 Νοεμβρίου, 2020
Καυλιάρη μου με το συγκεκριμένο γραφείο εδω πάνω έχω μαλώσει και έχω κράξει άπειρες φορές, ειδικά για τις μούφες φωτογραφίες. Με τέτοιους χαρακτηρισμούς χάνεις το δίκιο σου όμως. Μπορείς να ενημερώσεις ότι η κοπέλα δεν κάνει χωρίς να χρησιμοποιείς τόσο βαριές εκφράσεις. Δεν υπάρχει λόγος να γίνεσαι αντιπαθής για να κάνεις ενημέρωση. Όλοι εκτιμούν την ενημέρωση σε περίπτωση φόλας, το να τη χαρακτηρίζεις έκτρωμα όμως είναι φάουλ. Φιλικά.
01 Δεκεμβρίου, 2020
kai γιa νa μην υπaρχouν πaρεξηγήσεις, "το πόσο δίκιο έχεις" πήγαινε στο πρώτο σχόλιο του mallias....kai στο δεύτερο!!
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6