Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 66 10
Call-Girls 125666
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
με το γραφείο όλα οκ και κατέφτασε στην ώρα της η Νικόλ.
όμορφα ντυμένη, σικάτη και αμακιγιάριστη, δεν το χρειάζεται άλλωστε. χαιρετούρες με πέρασε στον χώρο μου,
την ρώτησα τί θα πιει και διάλεξε κρασάκι .
προσωπάκι αγγελικό με φακιδούλες , ξανθό μαλλί , μετρίου αναστήματος , όσο λέει δλδ το γραφείο μας με αγγλικούλια καλά.
Διάλεξε να καθίσουμε μπρος το τζάκι, είπαμε δυο κουβεντούλες και αρχίσαμε τα φιλιά.
σαν εναρκτήριο ραντεβού της ήταν μοσχομύριστη και πανέτοιμη.
σηκώθηκε και φέρει τα τσιγάρα της αλλά δεν πρόλαβε, στα όρθια που ήταν την σταμάτησα , σήκωσα την φούστα της, κατέβασα το καλσόν και άρχισα να την φιλάω στους προσαγωγούς με πέρασμα από το μουνάκι της πάνω από το μαύρο εσώρουχό της.
το κατέβασε και περάσαμε σε δράση. Εκεί στα όρθια εκείνη και γω γονυπετής.
έδινε πόνο η Νικόλ , έτριβε το αιδοίο της πάνω την γλώσσα μου για πολύ ώρα, έτρεμαν τα ποδαράκια της και τα υγρά της να στάζουν πάνω στο στέρνο μου, να πιέζει με τα δυο της χέρια το κεφάλι μου και να τελειώνει με σπασμούς.
ζημιά μεγάλη είναι η γυναίκα.
Ζήτησε νεράκι και τρίλεπτη χαλάρωση.
με ξάπλωσε μπρος το τζάκι και άρχισε να γλύφει με αισθησιακούς ρυθμούς και ταυτόχρονα μα με κοιτά με τα όμορφα ματάκια της.
πέρασε και από τα δίδυμα.
έδωσε εντολή να της φέρω τα προφυλακτικά από την τσάντα της και μου το φόρεσε.
όλη η φάση ήταν σε ερωτικούς ρυθμούς, ιεραποστολικά , στα πλάγια, φιλιά μπόλικα , εκείνη από πάνω μου , στα τέσσερα και τέλος.
κάποια στιγμή τσέκαρε το προφυλακτικό γιατί φοβήθηκε μπας και το σπάσαμε αλλά όλα οκ.
Περάσαμε για φρεσκάρισμα , κρασάκι και κουβέντα.
χρόνο άπλετο είχαμε οπότε άρχισα να την γλύφω αρχίζοντας από τα δακτυλάκια των ποδιών της και εκείνη να χαϊδεύει το αιδοίο της.
το κορίτσι παίρνει κάτι εκφράσεις ................ θάνατος!!!!!!!!!!!!!!
ανέβηκα στο ετοιμασμένο από κείνης μουνάκι της για να το περιποιηθώ ανάλογα, εγώ ακίνητος και κείνη να δίνει ρυθμό , στην υγειά σας και πάλι.
πέρασμα προφυλακτικού και πάλι μέσα στο υγρό της αιδοίο.
οι ρυθμοί ανέβηκαν από μεριά της και γω ακολουθώ. Στα τέσσερα μπρος στο τζάκι, μούσκεμα και οι δυο, να δίνουμε πόνο και ηδονή.
η γυναίκα είναι απίστευτη, πέρασα πολύ όμορφα και βέβαια θα την ξαναδώ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 22, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
20€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
328
Likes:
26.076
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, kwstasxat και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού