Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 18 10
Call-Girls 30849
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ψαχνοντας το site και στο μενου υπηρεσιων κανα κοριτσακι με διαθεσιμη τη πισω πορτα στο προγραμμα, εκανα σταση στη κυρια αυτη, με το ονομα Μαρτα.
Στο γραφειο μου ειπαν δεν ηταν διαθεσιμη την ωρα που ηθελα και ετσι κλεισαμε 2 ωρες μετα.
Εφτασε ντυμενη ωραια, λιγο ψυχρο χαμογελο κλασικα ρωσιδογκομενα,αλλα με το που περασε στο δωματιο, σηκωσε το φορεματακι της να μου δειξει το κωλαρακι της...δεν ηθελα και πολυ την εβαλα στο μπανιο ενω ο μικρος μου κοντευε ηδη να εκραγει.Αν και τον ειχα αδειασει μια νωριτερα για να τη χαρω πιο πολυ.

Η γκομενα ειναι εργατρια του σεξ, οπλο και λιγο τρελη θα ελεγα. Βγηκε απτο μπανιο λες και ειχε να γαμηθει μερες, και με το που ερχεται στο κρεβατι με αρχιζει σε μια πιπα,που τη σταματησα δυο φορες να μην αδειασω, γιατι μετα ξερω για μενα ειναι δυσκολο σε μια ωρα να τον ξαναβγαλω βολτα χαχαχαχαχχαχα
Πουτσοσκαμπιλα μονη της,ματιες και γλειψιμο ολα κατω,δαχτυλα της εβαζα ταυτοχρονα και γουσταρε.
Ηταν ενημερωμενη για το εξτρα της, στηθηκε στα τεσσερα να της φιλισω το κωλο ενω επαιζε το μουνι της,πριν την γαμησω,λιγο τζελ,προφυλακτικα και αποβαση.

Δουλεμενη τρυπουλα και την αρχισα...καριολα η κυρια, με πιεζε για πιο δυνατα,πιο βαθια και πιο γρηγορα, ποσο να αντεξω ο ερμος,πανω απο 5 λεπτα δε τη γαμησα.
Μπηκα για μπανακι, δεν ειχαμε σοσιαλ , αγγλικα ελαΧΥΣΤΑ, μου εκανε λιγο μασαζ γυμνη απο πανω μου και με χαιδεματα στο πουτσο αλλα δευτερη φορα δεν ειχαμε, ημουν εξαντλημενος απτις τοσες καυλες που ειχα μαζεψει.

Γκομενα καθαρα για γαμησι η συγκεκριμενη, με ορεξη για αυτο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
190€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xontrosee, singleasthat, Antonis_Greece4 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού