Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 12 10
Call-Girls 27758
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βλέποντας τις φωτο της μου χε κάνει εντύπωση το βλέμμα έβγαζε κάτι σε pse σε συνδυασμό με τα παπούτσια στριπτίζ.Διαβαζω στους 2 συμπαίκτες ευγενική χαμογελαστή κοπέλα νοικοκυράΜεγάλο χαμόγελοπάρτην steve λεω να σχηματισεις την δική σου γνώμη.Το λοιπόν κύριοι έρχεται στο δωμάτιο η κοπέλα με το που μπαίνει αγριεμενη με βουτάει και με αρχίζει στα σπατουλαριστα γλωσσοφιλα είχα μείνει λέω τι γίνεται εδώ.Της βάζω μουσική αρχίζει να κάνει κάτι στριφογυριστα λες και έκανε στριπ στο baby-oΜεγάλο χαμόγελο
Εχει σκουλαρίκι στην γλώσσα η φωνή της θυμίζει Harley Queen της το χουν πει και άλλοι μου είπε.Στα της εμφάνισης είναι όπως στις φωτο σχεδόν ζουμερή αλλά τουμπανιαρα.Η τυπισα έχει καντάρια τρέλα με την καλή έννοια έκανε κάτι κωλοτουμπες στο κρεβάτι πήγαινα να πιάσω την τσαπου μου και μου χτύπαγε το χέρι σαν να λέει είναι δικός μου τώρα.Τετοια όρεξη για pse δεν έχω ξαναδεί με παροτρινε να της χτυπάω την κωλαρα μου εγλυφε τα δάχτυλα παλευαμε σαν τα σκυλιά ιδρωμενοι στο κρεβάτι μέχρι τελικής πτώσης.Μουλιασαν οι μπάλες μου πνίξιμο με deep μέχρι δακρύων τον επλαθε με το στόμα της σεμινάριο πιπας.Τωρα θα λέτε τι γράφει ο τύπος λαγούς με πετραχειλια και όμως παίχτες τα έζησα.Εγω που είμαι πιο Gfe κάποια στιγμή στο πελεκημα ντογκι της είχα κάνει κεφαλοκλειδωμα και καρφωνα αλύπητα με την τυπισα να φωνάζει και να κρατα τα σεντόνια.Φοβερη πόζα και στα όρθια όπου έκανε μια απιστευτη επικυψη και με τα χέρια στο πάτωμα και την κωλαρα τούρλα ήθελε σκίσιμο ανελέητο και το πήρε.Πρεπει να γουστάρει πολύ το bdsm και το pse τύπου φτύσιμο στην μούρη χαστούκια στα βυζια αλλά δεν το τράβηξα ως εκεί.Η κωλαρα της πάντως κοκκινησε ενώ γούσταρε μου λέει στο τέλος κοίτα τι μου κανες και μου δείχνει την κοκκινίλαΜατάκι
Στο τέλος λέει μια ώρα δεν είναι τίποτα όντως θέλει αντοχές και χρόνο η Kyra.
Στα του σοσιαλ έχει κάνει χορό και υποκριτική είναι τρελοκομείο με την καλή έννοια ήταν ένα "μουρλο"ραντεβού που έσπασε τα κοινοτυπα θα χω να το θυμάμαι.
Αυτά έζησα εγω το κάθε ραντεβού είναι ξεχωριστό μην μου ζητάτε τα ρέστα μετά και μην την "σπάσετε" στο ξύλο τώρα που είπα για bdsm ανάλογα πως θα βγει εκείνη την στιγμή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 11, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 samis11, OUROBOROS, FireRider(2) και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Νοεμβρίου, 2020
11/11 ήθελα να γράψω δεν ισχύει το 11 Αυγούστου.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1