Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 66 10
Call-Girls 125666
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
η επικοινωνία με το γραφείο οκ,είχα κάνει κράτηση από προηγούμενη μέρα και το μεσημέρι έκανα την επιβεβαίωση.
επιστροφή από δουλεία μία ώρα πριν και με καλεί η δικιά μας Νικόλ Προσκύνημα και με ρωτάει εάν μπορεί να έρθει μισή ώρα νωρίτερα και φυσικά απαντάω , "φυσικά και μπορεί το κορίτσι μας"
έλα μου ντε που δεν είχε νερό για μπάνιο, μαζί με την semi καραντίνα δεν βγήκε και ο ήλιος, άρε ηλιακέ θερμοσίφωνα τί μου κάνεις.
άντε να μαζέψω λίγο το σπίτι και βρουμ για τα μποτέ μου. μπανάκι μανάκι !

https://www.youtube.com/watch?v=I4oMHrUKnsg

εμφανίστηκε στην ώρα της το κορίτσι μας με μασκούλα,
φορεματάκι κοντό, ασπρο-μαυρο και συνάμα προσεγμένο., καλτσόν, μποτάκια και μπακ πακ. όμορφα και δεν προ διάθετε την ειδικότητα της.
ξανθό μαλλί, μετρίου αναστήματος, ελαφρά μακιγιαρισμένη , φακιδούλες , προσωπάκι ερωτεύσιμο.
οι φωτό την αδικούν πάρα πολύ λέμε .
ας βάλει σελφι παρακαλώ και θα δουλεύει 7Χ24!
ρε μπας και η δικιά μας Νικόλ είναι σαν και τούτη εδώ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
'Ήθελε κρασάκι το κορίτσι μας, το οποίο και της πρόσφερα.
καναπέ .λίγα λογάκια και μπόλικα φιλιά .
πέρασε για μπανάκι και επιστροφή με τα μαύρα εσώρουχα . τί τα θες κοπέλα μου ; μέσα στα επόμενα δευτερόλεπτα τις τα είχα βγάλει.
κορμάκι φυσικότατο, όπως την γέννησε η μητέρα πατρίδα, άρε Ρωσία τι βγάζεις. όλα στην θέση τους και φυσικά.
ρε μπας και η δικιά μας Νικόλ να είναι σαν και τούτες; Χμμμ;
φιλιά μπόλικα και παιχνίδια με την γλωσσίτσα στα όρθια και σιγά-σιγά περάσαμε στο δωμάτιο.
Γδύθηκα και γω και ξαπλώσαμε.
φιλιόμασταν , γλυφόμασταν , χαϊδευόμασταν σαν ερωτευμένο ζευγάρι (σαν τις πρώτες μέρες αγάπες,λουλούδια και τα συναφή).
Βυζάκι μικρούλι -2 , φυσικότατο ,της αρέσει να το γλύφεις, στα λεγόμενα ψωμάκια( που δεν έχει βέβαια) γαργαλιέται η κορασίς και κατηφορίζουμε προς το αιδοίο .
Εκεί ξεχάστηκα , ότι υγρά ήθελε ο οργανισμός μου τα ρούφηξα από την Νικόλ. Είπε ότι τελείωσε τέσσερις φορές . OK
ρε μπας και η δικιά μας Νικόλ κάνει τα ίδια;: think:
προφυλακτικούλι και είσοδος . όλη η φάση ήταν απαλά και γλυκά , ότι κάναμε έδειχνε να το απολαμβάνει η Νικόλ. στο τέλος ανέβασα ρυθμούς και ανταποκρίθηκε .
μπανάκι , τσιγάρο, κουβεντούλα , κρασάκι και δεν ήθελα κάτι άλλο.
πέρασα όμορφα και σίγουρα θα την ξαναδώ πολύ σύντομα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
328
Likes:
26.076
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, kwstasxat και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού