Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 16 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Προσωπάρα, βυζάρα, τσιμπουκάρα, με λίγα λόγια Αφροδιτάρα ! Δεν ξέρω πόσες φορές έχω συναντηθεί με την καύλα, κάποια στιγμή όμως θα έπρεπε να ξαναγράψω μία κριτική για την απόδοσή της. Η οποία κινείται σε υψηλές στροφές σε κάθε μας συνάντηση. Για να ξεκαθαρίσω την κατάσταση οι συναγωνιστές που διαβάζουν θα πρέπει να γουστάρουν το συγκεκριμένο σωματότυπο. Και αφού έκανα την απαραίτητη διευκρίνηση να πω ότι από την στιγμή που κλείνω το ραντεβού μαζί της δεν βλέπω την ώρα να μπω μέσα της και να βλέπω τους ωραίους μορφασμούς του προσώπου της όταν χύνει. Και χύνει ωραία! Η πουτάνα είναι ηφαίστειο!!! Πίπα με φτυσίματα και φοβερή περιποίηση της ΑΟΖ. Και αυτές οι βυζάρες να τις πιπιλάς, να μπαίνεις ανάμεσά τους, να βάζεις το καυλί σου ανάμεσά τους, τι να πω άλλο. Γαμήσι χορταστικό που εγώ τουλάχιστον κάνω σκληρές προσπάθειες να μην χύσω στα πρώτα 5 λεπτά. Εάν υπάρχει κάτι αρνητικό που πρέπει να γράψω είναι μια μικρή κοιλίτσα για την οποία θα πρέπει κάτι να κάνει. Ακούς αγάπη ??? Δεν χρειάζεται να σας πω εάν θα την ξαναδώ…

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, trunks2121, chris1955 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού