Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 132 10
Call-Girls 477722
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση με την μικρη πριν περιπου 2 εβδομαδες σε ξενοδοχειο των βορειων προαστειων κι αφου πρωτα ειχα φαει πολλα ακυρα απο την ευγενικοτατη τηλεφωνητρια του γραφειου αφου δεν ταιριαζε ο ελευθερος χρονος μας και ηταν διαρκως απασχολημενη αφου ειναι καλη κι εχει πολυ πελατεια.Εκεινη τη μερα σταθηκα τυχερος αφου ειχε ακυρωθει καποιο ραντεβου και η κοπελα ηταν επιτελους διαθεσιμη.Το ραντεβου κλειστηκε λοιπον για νωρις το βραδακι.Επιτελους!!Πηγα κανα μισαωρακι νωριτερα,πηρα δωματιο,εστειλα μνμ,εκανα ντουζακι και αραξα βλεποντας τσοντουλα και σκεφτομενος τι θα ακολουθησει...Μετα απο λιγο εφτασε και το μωρακι με πενταλεπτη καθυστερηση.Ο χρονος ειναι αμελητεος,απλα το αναφερω.Παρολαυτα μου ζητησε συγνωμη η μικρη.
Με το που μπηκε στο δωματιο μαγευτηκα(magic girl αλλωστε).Προκειται για ενα νεαρο πανυψηλο κοριτσι που με τα πορνοτακουνα που φοραγε ηταν ακομα πιο ψηλη.Ομορφη,γλυκια,χαμογελαστη,με ωραια ματια,πολυ μακρια μαυρα μαλλια και χειλη-κολαση!!Μικρο βυζακι,σωμα γυμνασμενο αρκετα,ατελειωτες ποδαρεςκαι κωλαρα στον ουρανο!!Κωλος-ποιημα!!Φοραγε ενα μαυρο μινι φορεματακι εφαρμοστο χωρις καθολου εσωρουχα.Λογω καυλας και υψηλων προσδοκιων δεν της αφησα πολλα περιθωρια.Με το που μπηκε επεσαν παθιασμενα γλωσοφιλακαι χαμουρεμα εκατερωθεν σαν να μην υπαρχει αυριο.Και το φορεματακι αφαιρεθηκε με συνοπτικες διαδικασιες.Με διεκοψε ευγενικοτατα για να κανει ντουζακι καιο μετα απο λιγα λεπτα βγηκε μονο με την πετσετα.Ειναι πεντακαθαρη και περιποιημενη η κοπελα!Μοσχοβολαει αρωματα,κρεμες σωματος κλπ κλπ

Στα του κυριως αγωνα τωρα...Το κρεβατι μετατραπηκε σε ρινγκ(με την καλη εννοια φυσικα).Ξεκινησε με γλωσοφιλα,βαθια,υγρη πιπα με πολυ σαλιο,φτυσιμο ,βρισιδια και χωρις χερι καποιες φορες που το ζητησα.Δυστυχως δεν εκατσε η φαση να συναντηθουμε ενω φοραγε τα σιδερακια.Αποτελουσε ανεκπληρωτη φαντασιωση!!Και τωρα ομως η πιπα της ειναι ονειρο!! Σεξ σε διαφορες στασεις και διαφορα σημεια χωρις μα και μου απο μερους της.Τελειωσα μετα απο λιγο στο στοματακι της.Σηκωθηκε,πηγε στο μπανιο,τα εφτυσε,εκανε το ντουζακι της, επεστρεψε και ακολουθησα εγω.Καναμε ενα μικρο time out οπου συζηταγαμε περι ανεμων και υδατων,για διακοπες,για την υγειονομικη κριση που βιωνουμε,αστειευτηκαμε για την υψομετρικη διαφορα που μας χωριζει και συνεχισε εξιστορωντας μου διαφορες σεξουαλικες της εμπειριες,παρτουζες κλπ.

Ομολωγω οτι καυλωσα...Ημικρη το καταλαβε και ανελαβε δραση γιατι ο χρονος τελειωνε.Και παλι βαθια πιπα χωρις χερια,ανορθωση του...ηθικου και πρωκτικο οπως ειχα ζητησει.Την εστησα στα τεσσερα και εζησα το απολυτο ονειρο !!!Ηκωλαρα της στημενη στο θεο!!Βαζει λιγο σαλιο και μου λεει ειναι δικια σου!!Ουτε θυμαμαι τι ακολουθησε,σε τι ρυθμο επαιξα μπαλα,ποια σταση και ποση ωρα...Οταν γεμισα το σακουλακι δε μπορουσα να παρω τα ποδια μου.Σηκωθηκε,πηγε στο μπανιο,εκανε ντουζακι,φρεσκαριστηκε,ντυθηκε και με ρωτησε αν περασα καλα και αν θα την ξανακαλεσω.Αφου της απαντησα εννοειται καταφατικα μου εσκασε ενα τελευταιο γλωσοφιλο,με χαιρετησε κι εφυγε.

Ηταν μια ονειρικη συναντηση,λιγο ακριβη για τα δικα μου οικονομικα δεδομενα, αλλα η μικρη τα αξιζει!!Το ιδρωνει το στρινγκ(που δεν το φοραει ποτε οπως μου ειπε).Συνεπεστατη σε οσα της ζητησα,ευγενικοτατη και εξυπηρετικη!!!Γουσταρει στο μεγιστο βαθμο αυτο που κανει!!Το ζει!!Συμμετεχει!!Το γραφειο ευγενικοτατο και παντα προτεινει λυσεις.Ολα αυτα τα κομματια συνθετουν το παζλ μιας ακρως επιτυχημενης συναντησης.Αυτα απο μενα,ελπιζω να μην σας κουρασα...Ηβαθμολογια μου σε ολα ειναι η μεγιστη επιτρεπομενη.Δυστυχως το συστημα δεν με αφηνει για παραπανω αν και πολυ θα ηθελα να βαλω αριστα γιατι το αξιζουν πραγματικα κατα τη γνωμη μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 15, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
29 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
632
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 αμαμητος, makisthehustla, doc_lin και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού