Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 37 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν,ύστερα από μια αποτυχημένη σχέση και θέλοντας να ξεσπάσω είπα να γαμήσω μια βίζιτα και να ξαναρχισω την πορνοκαριέρα μου πάλι. Ήμουν με άγριες διαθέσεις ήθελα να ξεσκίσω μια αυθεντική βίζιτα κάτι σαν hatefuck. Είδα αυτήν την τύπισσα είδα και κριτικές αν και χαλάστηκα λίγο που είναι κοντοπούτανο αλλά ντάξει είχα κάψες τι να κάνω. Η Τύπισσα είναι η ενσάρκωση της μπάρμπι Ξανθιά και τίγκα στο πλαστικό,συνήθως δεν είναι ο τύπος μου αλλά ήθελα να γαμήσω μια τέτοια. Τηλέφωνο στο γραφείο και βούρ για το χοτέλ. Σκάει μύτη η τύπισσα ντυμένη σαν καρατσοντάρα και να κάνει μπαμ από χίλια μέτρα ότι είναι βιζιτούμπα,δεν με πείραξε καύλωσα περισσότερο,τυπικές χαιρετούρες και μπαίνει για μπάνιο,της είπα να μην βγεί τελείως γυμνή γιατι γούσταρα να την γδύσω.Βγαίνει από το μπάνιο με κάτι ωραία κόκκινα εσώρουχα,χυμάω της βγαζώ την χαμηλώνω και την μπουκώνω με τον πύραυλο. Άριστη πίπα επαγγελματική,ήθελα να τελειώσω και ο ΄ίδιος γρήγορα προκειμένου να την πολιορκήσω καλύτερα. Της έδωσα και κατάλαβε ότι στάση υπήρχε την πήρα,δεν ήμου ντρελα άγριος μαζί της,είπαμε μην την στείλω νοσοκομέιο αλλά η τύπισσα γενικά έχει τρελε΄ς αντοχές και φαίνεται ότι είναι καθαρόαιμο PSE. Συνολικά έχυσα 3 φορές 2 κανονικά γαμήσια και μία πίπα,το ευχαριστήθηκα και έβγαλα το άχτι μου. Εν κατακλείδι,η τύπισσα είναι πραγματική επαγγελματίας ούτε γκρίνιες ούτε μαλακίες,δεν μπορώ να πω οτι ειναι του στυλ μου αλλά θα την πρότεινα ανεπιφύλακτα σε κάποιον που γουσταρει κοντοπουτανα και μπαρμπι. Καλα γαμήσια σε όλους

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 23, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Le Blanc
Σεβαστός
Εγγραφή:
27 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
4.304
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, THV, Annapurna και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού