Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 37 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είπα να την δοκιμάσω και τελικά ο επαγγελματισμός της επαληθεύτηκε.Ηρθε με την "στολη" της συνοδου μαύρο φόρεμα μίνι μαύρες γόβες παλτό μακρύ.Τυπικες χαιρετουρες και μπάνιο απευθείας.Βγηκε με κάλτσες ως το γόνατο και τις γόβες τις οποίες κράτησε ως το τέλος.Με το που βγήκε απτό μπάνιο ρίχτηκε στην μάχη σαν τίμια αμοιβόμενη συνοδός πολυτελείας φιλιά στο σώμα μου λίγα γλωσσόφιλα και μετά πίπα.Να πω για το σώμα της ότι είναι μοντελέ και πλησιάζει το σκινυ δεν μ'αρέσουν οι τόσο αδύνατες αλλά έχει σέξυ στυλ και το ισοσταθμιζει.
Στήθος σιλικόνη καλό μαλακό σε αφήνει να το αγγιξεις.Στο σεξ στοματικό καλό 69 ενεργή συμμετοχή εγλυψε και μπάλες έκανε και deep μετά και ισπανικό με τις βυζάρες της.Την πήγα βεντουζα για ένα γύρο νοκ στοπ 40 λεπτά που αν και έδειχνε να κουράζεται συνέχισε αδιαμαρτύρητα σαν έντιμη συνοδός που τιμά τα ευρώ που παίρνει.Οι κραυγές της λίγο υπερβολικές αλλά γενικά ενώ έβγαζε επαγγελματισμό έλεγες respect η γυναίκα ήρθε να δουλέψει και το κάνει στο έπακρο.Η Melison είναι pro pse έφυγε λέγοντας μου good luck και πήγε να ικανοποιήσει τον επόμενο.Τουλαχιστον εδώ είναι ξεκάθαρη η στάση της ότι μεγάλε είμαι εδώ να σου δώσω αυτό που πλήρωσες χωρίς αγαπουλες και δηθενιες αλλά ούτε και διαμαρτυρίες timer γκρίνια.Τιμια συνεύρεση πάμε για άλλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Limperatore XXI και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού