Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 14 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Περίεργη φάση. Καταρχήν με χάλασε το ντύσιμό της όπως ήρθε. Πανταλόνα και κάτι παντόφλες σαν αυτές που φοράνε οι βλαχορώσοι τουρίστες και οι αθλητές κολύμβησης, αλλά με γούνα από πάνω. Κοίταζα σαν χαζός. Από εκεί και πέρα, εμφανισιακά το πρόσωπό της με αυστηρά κριτήρια δεν είναι wow, αλογίζει λιγάκι (φαίνεται και στις φωτό), αλλά τελικά έχει μία γοητεία και κάτι το ιδιαίτερο που δεν περνάει απαρατήρητο, ίσως επειδή έχει μάτια και ματιά φωτιά. Το κορμί είναι καλό και όπως φαίνεται στις φωτό. Συμπεριφορά φιλικότατη και ανετότατη, το οποίο μαζί με τα Αγγλικά που ξέρει είναι μεγάλο ατού. Στον αγώνα, μέτρια προς καλά πράγματα, τίποτα όμως το εντυπωσιακό για να την θυμάσαι. Δεν ξέρω, νομίζω χαλάστηκα τόσο με την παντόφλα, που το ραντεβού δεν είχε και πολλές πιθανότητες να απογειωθεί. Έφαγα τέτοιο κόλημα με τις παντόφλες, που την επόμενη ημέρα ρώταγα συναδέρφους κοπέλες πιτσιρίκες στο γραφείο σχετικά, εάν είναι κάποια καινούργια μόδα ή όχι. Από ότι έμαθα είναι οι λεγόμενες αντιλέτες (συνήθως αυτές οι παντόφλες των κολυμβητών είναι adidas. Άντε βγάλε άκρη τώρα). Επανάληψη όχι, το σοκ της παντόφλας δεν μπορώ να το ξαναζήσω ούτε να το ξεπεράσω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.338
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 1 pilofori, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, Johnny Red2 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Οκτωβρίου, 2020
PTSD ἔπαθες φίλε... ΜατάκιΜατάκιΜατάκι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1