Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 21 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εξηγώ τον τίτλο. Οι γυναίκες γαρίδες, είναι αυτές που πετάς το κεφάλι και κρατάς το κορμί. Με την Λέκσα είναι ακριβώς το αντίθετο. Κρατάς το κεφάλι και πετάς το κορμί. Εξηγώ περισσότερο. Καταρχήν έχει πανέμορφο κεφάλι, πανέμορφο πρόσωπο, μάτια κλπ, όλα τέλεια για τα γούστα μου, φυσικότατα χωρίς μαλακίες σε χείλη φρύδια μαλλιά κλπ. Με λίγα λόγια, κλασσική old school ομορφιά και όχι πορνίδι ρωσίδι ινταγκράμι. Το κορμί εμένα όμως δεν... Είναι λεπτή, οκ, μάλλον δεν είναι χοντρή, αλλά κορμός σε σχέση με πόδια, στήθος κλπ δεν είναι wow, θυμίζει μάλλον ασούμπαλη αθλήτιρα. Anyway, δεν πειράζει γιατί όλα τα υπόλοιπα είναι μια χαρά. Στο σεξ δίνει ρέστα, δεν της το έχεις, αλλά είναι πρόστυχη, φαίνεται να το ζει και σε έχει πασά. Έπαιξε μπαλλίτσα ψε (pse) αλλά νομίζω για όσους θέλουν γκφε (gfe) μπορεί εξίσου καλά. Δεν παίζει κωλαράκι όμως. Αγγλικά χωρίς ανάγκη μεταφραστή, κοινωνικότατη και φιλική. Επανάληψη ίσως και δεν είναι "σίγουρα" επειδή το κορμί δεν μου άρεσε. Τι να κάνω, γουστάρω να τι βλέπω να σουλατσάρουν και να θαυμάζω πόδια και κορμοστασιά και αυτό δεν το έχει. Για να μην ξεχάσω, οι φωτό δεν λένε την αλήθεια, το πρόσωπο είναι καλύτερο αλλά για το κορμί τα είπαμε. Το φανταστικό βυζί των φωτό, δεν υπάρχει στην πραγματικότητα κλπ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.338
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, kwstasxat, old boy και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Οκτωβρίου, 2020
Ρε παιδιά θα μας τρελλανετε. Τελειως αντιθετες κριτικές. Τελικα όλα είναι υποκειμενικα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1