Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 10 10
Call-Girls 22911
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κάποια στιγμή πρέπει να σταματήσω να διαλέγω τελευταία στιγμή....όχι ούτε στη συγκεκριμένη περίπτωση μου βγήκε σε κακό αλλά ήθελα κάτι πιο γούτσου-γούτσου και τελικά μου βγήκε τσοντα..... επιλογή λοιπόν της τελευταίας στιγμής όπως συνήθως και μου πρότειναν την κοπέλα ....και πολυ Καλά έκανε ....η κοπέλα έσκασε στην ώρα της φορώντας σορτσάκι και από πάνω Πολύ όμορφο τοπακι ....πρώτη εντύπωση δεν μπορώ να πω ότι τρελάθηκα σε καμία περίπτωση θα με χάλασε.....όμως η υπόλοιπη συμπεριφορά ήταν άψογη άμεση χωρίς πολλά-πολλά ....γλωσσόφιλο βαθια πάει γρήγορα για μπάνιο βγαίνει και ξεκινάει .....Λοιπόν παιδιά τα πάντα όλα έλεγε σε όλα ναι και στο γουτσου γουτσου και στα πιο σκληρά....πιπα για σεμινάριο ....στη δική μου περιποίηση άνοιξε ο Νιαγάρα....ακόμα και όταν έγινα λίγο πιο σκληρός μαζι της ανταποκριση στο 100%....γενικώς είχαμε δύο υπέρ πετυχημένους γέρους με εκτόνωση στο πρόσωπο Μετά από δική της πρόταση .....επιθυμία ... για την ηλικία της έχω μία μικρή ένσταση χωρίς αυτό όμως να σημαίνει ότι η γυναίκα δεν είναι όμορφη....είναι σίγουρα μία γυναίκα που όταν τη δεις έξω Μπορεί να μην τρακάρεις Αλλά σίγουρα δεν θα σου περάσει αδιάφορη αυτά από μένα ΝΑΙ....!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
131
Likes:
6.999
Πόντοι:
17.576
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 crabtits, monstercock greece, chris1955 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού