Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
επανήλθα λοιπόν ....για το γραφείο τα έχουμε ξαναπεί Ίσως οι πιο επαγγελματίες από τους επαγγελματίες ....Όσον αφορά την κοπέλα πολύ όμορφη Όντως Με την πρώτη ματιά ....αλλά όσο την κοιτάς καταλαβαίνεις ότι οι αισθητικες παρεμβασεις δεν σε Κολακευουν παντα....μπηκε λοιπον μέσα στο δωμάτιο του ξενοδοχείου όμορφα και σέξι ντυμένη ....φιλακι σχετικά πεταχτό όχι όσο παθιάρικο θα ήθελα και βουρ για μπάνιο Βγαίνοντας με πέτυχε στο κρεβάτι και ξεκίνησε τη δουλειά της στον αγώνα τώρα Ίσως σε εμένα το στοματικό της να μην με απογειώνει ...απλά καλό αλλά σχετικά μηχανικό λίγα βαθιά μπασιματα....φαίνεται ότι οι υπόλοιποι συναγωνιστές λίγο την έχουν κακομάθει και όταν τους πίεσα λίγο το κεφάλι την είδα να στραβώνει όχι σε σημείο που Με ξενέρωσε αλλά το στράβωμα φάνηκε...όλα τα υπόλοιπα χάδια στάσεις βογγητά μου θύμιζαν μία καλη επαγγελματία....τι θέλω να πω;;; σε ένα κοριτσάκι με την εμφάνιση την ηλικία Ο πολύς ο επαγγελματισμός και οι μηχανικές κινήσεις μαλλον βλαπτουν....και όταν το κόστος ξεπερνάει Τα 250 ευρώ....250 στη δική μου περίπτωση του οι απαιτήσεις και ο πυχης ανεβαίνει ....αυτά από μένα μάλλον δεν θα την ξανασυναντήσω ο λόγος με ενοχλεί να είναι τόσο πολύ τυπική επαγγελματίας κάποια κοπέλα σε αυτή την ηλικία και αυτή την τιμή....αυτά. ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
250€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
131
Likes:
6.999
Πόντοι:
17.576
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, hornyasfuck, τιεγινερεπαιδια και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού