Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 16 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρώτη εκτίμηση θετική ωραίο ντύσιμο, πρόσωπο μέτριο, μικρά χείλη, με μέτριο ανάστημα στα 1.70, 30 χρονών περίπου βάψιμο πολυ καλο ψεύτικες βλεφαρίδες ωραία μάτια ξανθιά κοντά μαλλιά πουτανέ στιλ. Ελληνικά μερικά αλλά αυτό το κούνημα του κώλου της στη μουσική άλλο πράγμα ρε παιδί μου. Πήγε για ντούζ και βγήκε ολόγυμνο το μουνί, τι καυλα θΕΕ μου! Γδύθηκα και εγώ φιλί πολυ καλό με γλώσσα φυσικά. Και πάλι κούνημα, να την ακολουθώ στο κρεβάτι, μου άνοιξε τα πόδια της να την γλυψω τι αιδοίο το μωρό! Κορυφαία πιπα να μου την γλυφει σε όλο το μήκος και πλάτος και στημένη στα τέσσερα η καυλα. Εν ολίγοις ήπιαμε δυο κρασιά και το μισό το έριχνα καθώς την πηδούσα στα φτιαχτά 2+ στήθη της γλύφοντας τις καυλωμενες ρόγες της, στον κωλο της καθώς την είχα στα τέσσερα και τις έδινα χαστουκια στα κωλομάγουλα. Φυσικά την πήγα στο μπαλκόνι άνοιξα το παράθυρο και την πήδαγα εκεί έξω ανεβοκατεβαινε σαν μανιασμενη καθως έμπαινα μέσα της δυνατά και πιάνοντας με το ένα χέρι το βυζί της και το άλλο τις έδινα χαστούκια στον κωλο της, ωραία εμπειρία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
18.597
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 borbi2525, TOMCRUISE, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού