Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 21 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν ξέρω τι φταίει. Είχα υψηλές προσδοκίες λόγω των φανταστικών κριτικών που έχει η κοπέλα; Ήταν κουρασμένη επειδή την πήρα αργά; (Αυτό που καλώ μετά τα μεσάνυχτα κοπέλες, πλάκα πλάκα, πρέπει να σταματήσει, είναι όλες σχεδόν κουρασμένες).

Όπως και να έχει συμφωνώ με τα περισσότερα που έγραψαν οι προηγούμενοι. Δηλαδή η κοπέλα όντως είναι πολύ όμορφη με ωραίο σώμα. Φανταστικό χαμόγελο, έρχεται με όρεξη. Όποτε την αγκάλιαζα και την φιλούσα στο στόμα ανταποκρινόταν 100%. Δεν το επεδίωκε ποτέ αλλά δεν το απέφευγε ποτέ όταν το ζητούσα, fine by me!

Ωστόσο μετά το 10λεπτο περίπου που είχα μπει μέσα της, με παρακινούσε να τελειώσω. Κάτι πολύ νωρίς για μένα. Στα 20-40 λεπτά τελειώνω.

Επαναλαμβάνω, η κοπέλα ήταν πολύ καλή. Ανταποκρινόταν σε ό,τι της ζητούσα αλλά ήταν κουρασμένη και το έβγαλε στον αγώνα. Δε διαμαρτυρήθηκε σε ό,τι της ζήτησα, δεν είπε καθόλου όχι, δε δυσφόρησε, δεν έκανε κάποια περίεργη γκριμάτσα, δεν έφυγε ποτέ το χαμόγελό της αλλά ήταν κουρασμένη και η χημεία μας δεν ήταν καλή, λογικά λόγω της κούρασης. Ωστόσο επαγγελματίας από την αρχή μέχρι το τέλος, με την καλή έννοια της λέξης. Έβαλα ότι δε θα την ξανασυναντούσα, ωστόσο με "γαργαλάει" να την πάρω μια μέρα ξεκούραστη να συγκρίνω διαφορά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 06, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
IvanTheGreat
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
107
Likes:
5.682
Πόντοι:
24.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, kwstasxat, john100 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Οκτωβρίου, 2020
Αντικειμενικά είναι η πιο όμορφη γυναίκα με εξαιρετικές υπηρεσίες αυτή τη στιγμή αλλά έχει καεί στα επαναλαμβανόμενα ραντεβού.
Είναι fully booked για 2 μέρες οπότε καταλαβαίνεις ...
Εγώ που την πήρα στην αρχή ήταν super.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1