Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 13 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ο τίτλος τα λέει όλα......πάμε σε λεπτομέρειες.

Την πέτυχα χθες όταν έβγαινα από το ξενοδοχείο στη είσοδο, με χαιρέτησε χαμογελαστή χωρίς να με γνωρίζει, εκτός αν έχουν τη φάτσα μου σε καμία αφισα wanted και με αναγνώρισε....Ντροπή
Τέσπα, χωρίς να προλάβω να δω πολλές λεπτομέρειες μου καρφώθηκε στο μυαλό να τη γνωρίσω.

Περίμενα να έχει ουρά όπως όλες οι καλές που έρχονται στη σάπια Θεσσαλονίκη αλλά την έκλεισα με τη μια στην ώρα που ήθελα.Σπασίκλας
Λίγο μαγκωμένη στην είσοδο αλλά αμέσως λύθηκε, χαλάρωσε και έπεσε με όρεξη πάνω μου και με έπνιξε στα φιλιά.
Σώμα καλό, σφικτό αλλά πρέπει να ξεκινήσει να προσέχει και να μην αφεθεί να καταντήσει σαν ελλεεινίδα.
Στήθος μικρό, εκεί χάνει λίγο αλλά πολύ ωραίος κώλος.
Πρόσωπο κορίτσι διπλανής πόρτας, πρέπει να έχει πειράξει και λίγο τα χείλη της. Έχει ωραίο χαμόγελο.

Πολύ ενεργή στο σεξ, το γουστάρει και σου βγάζει το αγρίμι από μέσα σου να την πάρεις γρήγορα και δυνατά.
Στην πίπα την κατατάσω στις τοπ 10 από όσες κοπέλες έχω γνωρίσει. Το κατέχει και δεν κωλώνει πουθενά.
Μια χυσούρα στο στόμα της όπου με μούδιασε η ρουφιάνα και περίμενε να τελειώσω όπως πρέπει....Έρωτας
Δεύτερος γύρος ένα ανελέητο σολάρισμα με ρυθμό και ένταση, πρέπει να με είχε στο στόμα της για κανα 20λεπτο χωρίς να βάλει χέρι....Προσκύνημα
Καθόμουν και την έβλεπα και το απολάμβανα. Η αλήθει είναι ότι το ήθελα λίγο πιο αργά και αισθησιακά αλλά η μπουμπού είχε πάρει τέτοια φόρα που δεν ήθελα να την διακόψω επουδενεί.
Για άλλη μια φορά δεν τελείωσα 2η φορά αλλά το κορίτσι παίρνει 10 με τόνο για την προσπάθεια.Έρωτας

Στο 10λεπτο που έμεινε παρατήρησα 3 ανθοδέσμες στημένες στο τραπεζάκι και το μυαλό μου πήγε αμέσως στους γνωστούς σαλιάρηδες ερωτύλους, αλλά η μπουμπού μου εξήγησε ότι είχε γεννέθλια πριν μερικές μέρες και ήταν από τις φίλες της, οπότε θεώρησα πρέπον να της ρίξω και μια περιποιημένη σπάτουλα για να της ευχηθώΣπασίκλας

Θα την ξαναδώ μάλλον γιατί ο μαλάκας δεν την έστησα στα 4 να απολαύσω τη θέα της κωλάρας της και μου έμεινε τώρα στο μυαλό.
Επίσης η κοπέλα παίρνει άριστα για τους τρόπους, το χαρακτήρα και τη συμπεριφορά της απένεντί μου. Επικοινωνία έβαλ 6 αλλά το κορίτσι γουστάρει ΕλλάδαMoney Mouth και έχει ήδη αρχίσει να μαθαίνει κάποιες λέξεις. Πιστεύω σε κανα μήνα θα μιλάει καλύτερα από τον Ευκλείδη το κωλοπαόκι.............Γαμήσου
Το σημερινό ήταν ότι ακριβώς χρειαζόμουν για να επιστρέψω πάλι στην ομαλότητά μου.

Καλά βόλια και υγεία σε όλους......Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
VassilisSaleas-517x576
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
193
Likes:
25.266
Πόντοι:
33.818
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Karelis69, Elganador, TOMCRUISE και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Οκτωβρίου, 2020
Γιώργος Μάγγας φίλε, ένα επίπεδο πάνω χαλαρά....Γερο-μύστης
13 Οκτωβρίου, 2020
Ωραιος ρε φιλε!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2