Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.9 5 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Δεν θα έγραφα κριτική για τη χειρότερη εμπειρία της ζωής μου γιατί θα με βγάζατε τρελό ως νέο. Αλλά με το που διάβασα του αποκάτω ήταν σαν να ειδα την εμπειρία μου σε ακόμη χειρότερη μορφή.

Προτροπή του γραφείου σχετικά με το ποια ήταν εκείνη τη στιγμή διαθέσιμη.

Η κοπέλα δεν είναι άσχημη. Ασχημο είναι το τατου στη πλάτη αλλά οκ. Αλλά είναι κάτι που θα βρεις με δυσκολία σε στούντιο από εμφάνιση. Πολύ...επαγγελματίας.

Ξεκινάει με μία βαρετή πίπα, σταματάει μόνη της, μου λέει ντογκι...προφανώς τα αγγλικά της δεν είναι το ατού της (όχι ότι ξέρω αν έχει κάποιο ατού)

Με το που ξεκινάμε το ντόγκι σκάει η ευωδία του φίλου....στα 2 δευτερόλεπτα βγαίνω της λέω πάω για ντουσάκι κ έρχομαι, πάω γυρνάω ντυμένος και απλά της λέω δεν είμαι σε φάση καληνύχτα. Μα γιατί τι εγινε ποιο το πρόβλημα, εγώ εγώ εγώ της λέω και φεύγω.


Είμαι χρόνια πελάτης στο πρακτορείο. Ήταν η αποκλειστική μου επιλογή. Δεν λέω ότι είμαι σοβαρός πελάτης αλλά δεν είμαι μια του τόσο εκτός από όταν έλειπα εκτός ελλάδος. Τους στέλνω έξαλλος μνμ και αυτοί να μου το παίζουν τρελίτσα και ότι έχει εξαιρετικές κριτικές κτλπ κ είμαι ο μόνος που το λέω αυτό για την καθαριότητα της. Με τα πολλά τους λέω ότι βλέπετε τι τζίρο έχω κάνει, προφανώς έχετε καλύτερους πελάτες, είναι οι 3 φορά που περνάω χάλια με το πρακτορείο σας και καλές δουλειές.

Αυτά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Συμπεριφορά γραφείου
Κακή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
316
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 OUROBOROS, Yatoputso, TOMCRUISE και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Οκτωβρίου, 2020
Καλά ρε φίλε δεν είδες τη κριτική μου για τη μεγαλοπρεπή φόλα;
13 Οκτωβρίου, 2020
Άσε με την έκανες την επόμενη μέρα απ ΄όταν πήγα...δεν είχε κριτικές
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2