Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα σας.

Πρώτη κριτική αλλά όχι η πρώτη κοπέλα που έχω πάρει.

Διάβασα όλες τις κριτικές και διαφωνώ σε αρκετά αλλά είπα να βοηθήσω και εγώ με την εμπειρία που είχα γιατί τελικά είναι μεγάλο εργαλείο αυτό το φόρουμ και το παρακολουθώ χρόνια.

Το σώμα της κοπέλας είναι ακριβώς όπως οι φώτος. Το στήθος είναι φυσικό και για τα γούστα μου τέλειο. Η μόνη διαφορά είναι ότι το στομάχι της δεν είναι τόσο γυμνασμένο αλλά είναι κλασσικό στομάχι πολύ αδύνατης κοπέλας άνω των 30. Επίσης το πρόσωπό της είναι ιδιαίτερο με αρκετές γωνίες σίγουρα όχι το καλύτερο σημείο της.

Ναι μιλήσαμε αλλά διαφωνώ ΄ότι πήγε να φάει το χρόνο μου. Γενικά στην ώρα πάντα ρίχνω 1 λόγω δυσκολίας εκσπερμάτισης οπότε δεν μου φάνηκε ότι προσπαθούσε να με φρενάρει.

Για τα γούστα μου η πίπα της είναι τέλεια και διαφωνώ με όσους γενικά θεωρούν τέλειες πίπες άλλων κοριτσιών. Γούστα είναι αυτά. Επίσης της αρέσει πάρα μα πάρα πολύ να τον έχει στο στόμα της και το προτιμάει.

Ναι στα 4 στράβωνε με τα πολλά.. ..Δεν είπε τιποτα αλλά δεν άντεχε.

Πολύ μα πολύ στενή (στα θετικά)

Κραυγές κτλπ τα θεώρησα ψεύτικα αλλά όχι ενοχλητικά

Κατα τ άλλα εξαιρετική εμπειρία σε αντίθεση με τις άλλες φόλες που έφαγα εκείνη τη βδομάδα. Το ραντεβού έγινε την ημέρα που ήρθε Αθήνα μετά από προτροπή του πρακτορείου

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
316
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, chris1955, Constantinos27 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού