Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειπα να δοκιμασω λαουρα καθοτι μου αρεσουν τα μινιον κορίτσια. Άφιξη στην ωρα της incall σε γνωστό γαμιστρωνα στη περιοχή των εξαρχειων. Απο εμφανιση κοντουλα μετριου αναστηματος μαύρα μαλλια συμπαθητικό καθημερινο γλυκό μουτράκι. Τη συνάντησα σαλλονι και μπήκαμε μαζι δωματιο σαν ζευγαρακι. Κάνω ντουζάκι και ετοιμάζομαι για τον αγωνα. Σωμα εχει καλο με βυζακι ν 2 φυσικο ειναι πιτσιρικά 22 η 24 χρόνων καθημερινό κορίτσι. Μη περιμένετε κανα σούπερ μοντέλο εχει τα πιασίματα της εκει που χρειάζεται. Ξαπλώνω τη χαιδευω φιλακια ελαφρά με γλώσσα της κανω ενα γλειφομουνι δαχτυλο δεν αφηνει μου είπε για λογους καθαριοτητας. Πρώτη σταση αυτή απο πάνω δεύτερη στα τεσεσερα και τρίτη ιεραποστολικα όπου κατεθεσα μεγάλη ποσοτητα σπέρματος πανω απο το μουνακι τους αφου εβγαλα καποτα. Πριν μου έκανε πιπα σχετικά καλης διάρκειας με περασμα και απο τα αρχιδια. Στη πιπα δε τον περνει ολο μεσα πρεπει να βελτιωθεί εκει και τη κανει κάπως μηχανικα τεσπα μου έχουν κανει και καλύτερες αλλα οχι πως αυτη ηταν ατεχνη.δοντι δε βαζει ευτυχως. Χαλαρο σοσιαλ μετα και τσιγαράκι ειναι πολλυ επικοινωνιακη μεσα στα πλαισια πάντα της συνέρευσης. Αγκαλιά χαδια φιλια και δεύτερος γυρος αφού ειχα καυλωσει αμεσως. (ας ειναι καλα λίγο από το βοηθημα που πήρα χεχε) μετά ανεβηκε πάλι αυτη απο πανω και δεύτερη σταση πλαγιαστα όπου ηρθε το τελος μέσα στη καποτα. Είχε μεινει κανα 20 λεπτο και τα λέγαμε. Χαμογελαστο κορίτσι καλλιεργήμενο. Της εδωσα το δωρακι της και τη συνοδευσα μεχρι την εξοδο του γαμιστρωνα όπου της εδωσα ενα φιλακι στο μάγουλο και ανανεωσαμε το ραντεβού μας για το προσεχές μελλον. Συστηνεται πάντως για τους λάτρεις τον κοντόν μινιον κοριτσιών. Καλα γαμησια με υγεια!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 10, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
panagos7
Πορνοστάρ
Εγγραφή:
5 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
7.675
Πόντοι:
8.816
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, Elganador, ser2000 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού