Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 13 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λιγο καθυστερημένη κριτική για την 2η συνάντηση με τη Jessica αυτή τη φορά στα βόρεια που βρέθηκα. Μου άρεσε πολύ την 1η φορά που την είχα συναντήσει αλλά λίγο μετά το γραφείο την έστειλε να κάνει παρέα στα καρντάσια και απ’ ότι μου είπε της άρεσε τόσο πολύ η κατάσταση που δεν κατέβαινε κάνω με τίποτα. Τι της κάνετε ρε μάγκες και κόλλησε έτσι ; Βέβαια πρέπει να ομολογήσω ότι οι υπηρεσίες της αυτή τη φορά ήταν ένα κλικ καλύτερες από την προηγούμενη αλλά δεν ξέρω εάν αυτό οφειλόταν στο ότι με θυμήθηκε ή στον αέρα της Θεσσαλονίκης! Όπως και να έχει το ραντεβού ήταν από τα πιο πετυχημένα μου.
Συνοπτικά και να μην μακρηγορούμε, ωραίο πρόσωπο με περιποιημένα άκρα και σώμα σφιχτό αν και δεν νομίζω να γυμνάζεται. Στήθος, κώλος, ιδανικά μεγέθη. Πιπάρα υγρή και περιποίηση όχι μόνο στους «γείτονες» αλλά και στην ευρύτερη ΑΟΖ. Την είχα εκεί κάτω για αρκετή ώρα αλλά και ενδιάμεσα από το γαμήσι. Αν και φαίνεται ότι την έχετε ξεσκίσει στο πούτσο, μουνόχειλα να τα φας στο πιάτο. Στο γαμήσι κατέβαζε πολύ πράμα αλλά το μουνί σχετικά σφιχτό. Δάχτυλα απαγορεύονται μπροστά αλλά πίσω της «πέρασα» τον παράμεσο επίσκεψη. Μπάϊ δε γουέϊ η κολοτρυπίδα της είναι μία ζωγραφιά! Γαμήσι σε πολλές στάσεις αλλά νομίζω η καλύτερή μας ήταν το κλασσικό ιεραποστολικό που φιλιόμασταν σαν ερωτευμένοι και εκεί με στέρεψε. Βάζω σχετικά χαμηλο βαθμο στην επικοινωνία γιατί δεν το έχει με το αγγλικό αλλά με αυτά που προσφέρει δεν το χρειάζεται και ιδιαίτερα.
Γκόμενα που τη γουστάρω πολύ και εάν ήταν Αθήνα σίγουρα θα την ξανάβλεπα. Τυχερά τα καρντασια!
Υγεία σε όλους τους συναγωνιστές και φυσικά στα κορίτσια !!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, Leviathan, ΦΑΚΙΡΗΣ και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού