Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 38 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έχουν γραφτεί τόσα για τη Laoura, που είπα να κάνω και ένα test ride κι εγώ. Το ραντεβού κλείστηκε πολύ εύκολα μέσω viber. Μια ώρα θα ήταν αρκετή.
Φτάνω στο hotel, παρκάρω εύκολα απ έξω και μου στέλνουν τον αριθμό του δωματίου.
Ανοίγει η πόρτα και η πρώτη εντύπωση δεν είναι θετική. Βλέποντας τις φωτο, περιμένεις κάτι πιο φρέσκο. Δεν απέχει πολύ, αλλά μια δεκαετία διαφορά την έχει. Πρέπει να είναι 45+ αλλά είναι αδύνατη, με σωστό στήθος και ωραίο κώλο. Στο πρόσωπο ο χρόνος δεν κάνει εξαιρέσεις κι αυτό φαίνεται. Παλιά γυμναζόταν, αλλά φαίνεται πως το έχει αφήσει τώρα.
Με υποδέχτηκε με κάτι πολύ όμορφο και σέξι, αλλά δεν ξέρω πως το λένε. Διαφανές ήταν και κοντό.
Ανταλλάσσουμε φιλιά, μου προσφέρει μια μπύρα (παγωμένη) και αφού ξεδιψάσω λίγο (είχε πολύ υγρασία προχτές) ετοιμάζομαι για φρεσκάρισμα.
Βγαίνοντας, την βλέπω να μου ορμάει και να τον παίρνει στο στόμα (στα όρθια εγώ) και να μου δείχνει το καθρέφτη προτρέποντάς με να τον κοιτάω. Ωραία πίπα με πολύ σάλιο και πέρασμα από παντού. Εγώ τις τραβούσα τις ρόγες απ τα βυζιά (τρελή καβλα και μεγαλώνουν πολύ)
Τη σταματώ όμως, γιατί θα τέλειωνα. Τη πετάω στο κρεβάτι (κυριολεκτικά) και αρχίζω το καραμέλωμα παντού. Αν και μεγάλη, έχει απίστευτη αίσθηση και απαλότητα το δέρμα της. Το μουνάκι μετά από λίγο έγινε μούσκεμα και η Laoura, φώναζε και σπαρταρούσε έντονα, ενώ μου έσπρωχνε το κεφάλι και με το άλλο χέρι με έγδερνε στη πλάτη.
Με σταματάει, μου περνάει σκουφί και στήνεται στα 4. Όντως υπέροχο στήσιμο. Αρχίζω τις πιστονιές πότε αργά, πότε γρήγορα και δείχνει πως της αρέσει και το ζει. Πρέπει να την έχω κανα 15λεπτο έτσι, οπότε ανεβαίνω τελείως επάνω και το συνεχίζω σε πολύ γρήγορο ρυθμό για όσο αντέχω ακόμα.
Κάποια στιγμή βγάζω το προφυλακτικό και τελειώνω στη πλάτη της. Πρόσωπο ήθελα, αλλά δεν πρόλαβα..
Πήγαμε για ντουζ (χωριστά) αλλά είχαν μείνει μόνο 10 λεπτά, οπότε είπαμε κάποια πράγματα, ντύθηκα, φιληθήκαμε και την έκανα για φαγητό, γιατί είχα χάσει πολλές θερμίδες.
Συνοπτικά, αν σκοπός είναι να περάσεις καλά και δεν θες εμφάνιση και αίσθηση μοντέλου, είναι πολύ τίμια επιλογή, μια που δεν έχει και εξτρά.
ΥΓ: τα χρήματα τα πήρε στο τέλος.
Υπήρχε έκπτωση 10 € (λόγω viber) αλλά δεν τη χρησιμοποίησα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 06, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Marcus77
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Αυγ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
1.511
Πόντοι:
1.076
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 slaviani, Elganador, chris1955 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Οκτωβρίου, 2020
Μ αρεσει που στο σαιτ της γραφει 28 χρονων! Γελαει ο κοσμος!!
09 Οκτωβρίου, 2020
Τι λέτε ρε παιδιά ... 45+ ???
Εχω μείνει άναυδος.
Πάντως μπράβο σου που το τίμησες το κορίτσι και δεν έφυγες ...
09 Οκτωβρίου, 2020
Μήπως πρέπει στα υποχρεωτικά στοιχεία για τις κριτικές να πρέπει να αναφέρουμε και την ηλικία για να μην δημιουργείτε σύγχυση με εμάς?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3