Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 61 10
Call-Girls 161165
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εχω γράψει θεωρω αρκετα και πλεον για να γραψω κατι πρεπει να μου κανει εντυπωση καποιο χαρακτηριστικο πολυ. Για την κοπελα αυτη γραφω γιατι μου αρεσε πολυ η συμπεριφορα της.
Λοιπον αρχικα λογω περιορισμενου χρονου εψαχνα μισαωρο ξεμπουκωμα.Ειχα κολλησει με τη Σονυα αλλα δεν βολευε με τιποτα.Τελευταια στιγμη κλεινω το μουναρο γιατι εδω και καιρο διαβαζω αμφιλεγομενες κριτικες αλλα λογω των φωτογραφιων θεωρουσα οτι πρεπει να το δω απο κοντα αυτο το μουνι. Παιδια αντικειμενικα ειναι μουναρος. Και λογω ηλικιας βεβαια αλα το σωμα ειναι πολυ ερωτικο με υπεροχο στηθος κωλο αλλα και δερμα. φατσα οκ λιγο υπερβολικη, αλλα εχει υπεροχο και πολυ στενο μουνακι.Οταν μπηκα στο δωματιο λοιπον ηταν πολυ ξινη και νομιζα οτι τον ηπια.Μου δινει πετσετα και με στελνει μεσα αμεσως....Λεω τι φαση. Τελικα οταν βγηκα μου εξηγησε οτι νευριασε που κλεισαμε τελευταια στιγμη και δεν προλαβε να κανει οσα θελει ως προετοιμασια. Της ειπα λοιπον να κανει οτι θελει. Σε 5 λεπτα γυρισε αλλος ανθρωπος!με ρωτα ει τι θελω και πεφτει με τα μουτρα.10 λεπτα πιπα πολυ δυνατη. Τη βαζω στα 4 και δεν αντισταθηκα ενω δεν το συνηθιζω γλυφω λιγο απολα.εκει ανεβηκε πολυ και ακολουθησε ενα 2λεπτο γλωσσομπερδεματος σε χαμουρεμα φαση. Μετα αναποδο deep,γυρναει και περασμα καποτας με το στομα.Μπηκα στα 4 δυσκολα. Ειναι χοντρος μου λεει δεν το τρω απλα αυτη ειναι στενη πολυ. Τεσπα χυνω για πλακα σε μερικα χαστουκια.ΜΙλησαμε λιγο μετα και εκει εξεπλαγην θετικα μπορω να πω.. Θα την δω αλλη μια σιγουρα οταν θα ειμαι κουμπωμενος πιστευω αξιζει τον κοπο ενα διωρο δυνατο.Ειναι πολυ επαγγελματιας σε ολα μπραβο της. Και το κυριοτερο πολυ καθαρη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 25, 2020
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
110€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
protaris2018
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
2.576
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 TOMCRUISE, delipas, koukoskoukou και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Οκτωβρίου, 2020
Μπας και βάλεις εννιάρι για τον πρόσωπό της, που κατά την γνώμη μου ούτε για πέντε αξίζει..... Τι λέτε ρε παιδιά...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1