Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 42 10
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Λοιπόν η Σαντρα ήταν ένα ραντεβού που έπρεπε να κάνω ώστε να πάρω το μάθημα μου. Ποιο ήταν αυτό το μάθημα ? ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ μην συναντήσεις μια κοπέλα μόνο και μόνο επειδή έχει καλή φήμη εδώ μέσα . Για να γίνω ποιο συγκεκριμένος έχω να πω ότι :
Στα θετικά έχω να πω όντως η Σαντρα είναι πανέμορφη με μια Απολλώνεια ομορφιά στο πρόσωπο και με ένα επίσης αψεγάδιαστο petit σώμα όπως ακριβώς μου αρέσει , Για αυτόν ακριβώς έβαλα υψηλές βαθμολογίες στο πρόσωπο και στο σώμα , όμως όπως αποδείχτηκε αυτό δεν σήμαινε τίποτα και θα εξηγήσω παρακάτω. Επίσης το τελευταίο θετικό που αναγνωρίζω είναι ότι η συμπεριφορά του γραφείου ήταν καλή . Εδώ τελειώνουν τα καλά και πάμε στα κακά . Πριν πω για τα κακά θέλω πραγματικά (χωρίς πλάκα ) να δώσω συνχαρητηρια σε όλους τους καλοθελητές που έγραψαν κριτική και την έκαναν θέα . Γιατί το λέω αυτό ? Έχουμε και λέμε :
1) Λέτε (αν όχι ολοι , σίγουρα οι περισσότεροι)ότι η Σαντρα φιλάει με γλώσσα . Σοβαρά ? Τότε γιατί με το που πήγα να την φιλήσω γύρισε το κεφάλι της και μου είπε επι λέξη «Δεν δίνουμε φιλία» ? Ούτε καν πεταχτά δεν με άφησε !!!!Κεφάλι σε τοίχο!
2) Λέτε ότι η κοπέλα ασχολείστε με την γύρω περιοχή ..... Με τίποτα όμως !!! Κεφάλι σε τοίχο! Για την ακρίβεια όταν της είπα αν μπορεί να φιλήσει ποιο κάτω , μαντέψτε ποια ήταν η απάντηση Κεφάλι σε τοίχο!
3) Αρκετοί μιλήσατε για γλειφομουνι . Της είπα να κάνουμε 69 μπας και κα..λωσω ...γιατί για να είμαι και δίκαιος το μουνακι της είναι καλοφτιαγμένο , αλλά μαντέψτε τι μου είπε επι λέξη ? «Δεν με βολεύει το 69»ΜαλακίαΚεφάλι σε τοίχο!
4)Λέτε ότι η κοπέλα γουστάρει αυτό που κάνει .. Απλά δεν το σχολιάζω καν
5) Για σεξ ούτε λόγος . Ναι η Σαντρα είναι όντως πανέμορφη αλλά αν ένα θυληκο δεν σε αφήνει καλά καλά να την ακουμπήσεις πως να λειτουργήσεις ?
6) Προφανώς ούτε καν έχυσα
7) Μου αρέσει που μου ρώταγε γιατί μου έπεφτε και τι κάνει λάθος . Της είπα ότι ενώ είναι όμορφη δεν μπορώ να λειτουργήσω διότι δεν κάνει το προγραμμα που αναγράφεται . Και η «αποστομωτική» απάντηση της : Λόγω κορονοϊού δεν κάνει ότι έκανε παλαιότεραΝαι!Κεφάλι σε τοίχο! Ναι! Σοβαρά τώρα ? Αν όντως φοβάσαι τότε δεν κανείς αυτή την δουλειά και κάθεσαι σπίτι σου η έστω ασχολησου με κάτι άλλο ποιο ακίνδυνο
8) Αφού τον έπαιξα μπας και χύσω αλλά όπως είπα δεν , κάναμε ντους και την ώρα που ντυνόμασταν μου το έπαιζε ευγενική και κοινωνική ρωτώντας με περί ανέμων και υδάτων . Να ναι καλά Προσκύνημα
Δεν είχα σκοπό να γράψω, και γενικά αν δείτε τις κριτικές μου ποτέ δεν έχω γράψει με αυτό το ύφος αλλά όπως και να το κάνουμε δεν χονευετε να συνειδητοποιείς ότι πέταξες 160 ευρώ σε ένα τέτοιο κομοδίνο την στιγμή που άλλες κοπέλες και από το συγκεκριμένο γραφείο και από αλλά γραφεία και κάποιες ανεξάρτητες ενώ δεν έχουν ταρίφα τα 160€ έχουν αποδειχτεί διαμάντια . Καλώς η κακώς το άθλημα των call girl είναι ένα ακριβό χόμπι , Ωστόσο όταν κανείς επιτυχημένα ραντεβού λες χαλάλι. Στο συγκεκριμένο γραφείο η Βανέσα , η Φραντζέσκα και η Μιλενα που ήταν στα 150 τίμησαν και το τελευταίο ευρώ της δουλειάς τους . Ενώ η κυρία ενώ είναι στα 160 αποδείχτηκε άνθρακας .
Συμπέρασμα : ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΩ
Υ.Γ. Επειδή έχω παρατηρήσει ότι όταν γράφετε κάτι διαφορετικό πολλές φορές γράφονται από κάτω διάφορες αντιφάσεις του στυλ «Μόνο σε εσένα δεν άρεσε» , η το πάτε σε άλλο επίπεδο και βρίζετε .Η ως δια μαγείας γράφονται στο καπάκι άλλες δυο τρεις κριτικές στις οποίες τονίζεται το ποσό εξαιρετική είναι κάποια , Η μπορεί να πείτε ότι την διαβάλω .. Λοιπόν κάντε ότι θέλετε . Μην και δεν δω να υπάρχουν τουλάχιστον καμία δεκαριά -εικοσαριά σχόλια με δικαιολογίες η με βρισιές γιατί θα παρεξηγηθώ Μαλακία
Τέλος το ηθικό δίδαγμα που έμαθα από την συνάντηση μου με την Σαντρα είναι : Άκου - Διάβασε - Σκέψου - Κάνε την τελική επιλογή σου χωρίς να επηρεάζεσαι το οποίο ισχύει για οποιαδήποτε κοπέλα πρόκειται να συναντήσω και αν συναντήσω στο μέλλον είτε από το συγκεκριμένο γραφείο , είτε γενικά από τον χώρο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
7.953
Πόντοι:
8.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chicharito, Kikko, paparotriftoulas και 44 άλλα μέλη

Σχόλια

22 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Οκτωβρίου, 2020
Makedonas 1971 για μένα πάει αυτό που λες? Σε περίπτωση που μου πετάς αυτή την σπόντα θα σου πω ότι με όσες κοπέλες έχω βρεθεί και ευγενικός είμαι και καθαρός . Τώρα επειδή μπορεί να μην αρέσω σε κάποια έχει το ελεύθερο να φύγει , δεν θα την κρατήσω με το ζόρι . Εφόσον δεν τις αρέσω η εφόσον δεν είναι η μέρα της η εφόσον φταίει το φενγκ σουι γιατί δεν σηκώνετε να φύγει και κάθεται ? Για πες? . Επίσης αν δεις τις κριτικές μου δεν έχω λόγο να διαβάλω την Σαντρα διότι έχω γράψει αρκετά καλές κριτικές για άλλες κοπέλες . Όποτε γιατί να γράψω καλές κριτικές για τις άλλες και όχι για την Σαντρα ? Για σκέψου ?Επισης κάτσε πλήρωσε εσυ 160, συνηδητοποιησε ότι πέταξες το ποσό αυτό στον Κούβα και μετά έλα μιλά μου. Τέλος πάντων αντιλαμβάνομαι ότι ίσως κάποιους να σας πνιγεί η «αδικία» επειδή δεν έγραψα καλή κριτική η επειδή περάσατε εσείς καλά να μην θεωρείτε φυσιολογικό που εγώ δεν έχω την ίδια άποψη με εσας . Η δίκη μου αλήθεια είναι ότι από το γραφείο αυτό με την Σαντρα πέρασα ΧΑΛΙΑ ενώ με άλλες κοπέλες( αν δείτε κριτικές θα καταλάβετε ποιες λέω ) που συνάντησα από το γραφείο πέρασα ΥΠΕΡΟΧΑ !!! Τέλος . Το πως θα περάσω αν συναντήσω στο μέλλον κάποια κοπέλα από το εν λόγω γραφείο η από τον χώρο γενικά δεν το ξέρω . Για την ώρα η αλήθεια είναι αυτή που είπα . Τώρα αν θέλετε να λέτε δικαιολογίες πηγαίνοντας την κουβέντα από δω και από εκεί ... κάντε ότι θέλετε....
19 Οκτωβρίου, 2020
@malkotto_94 παρακάτω σου γράφω μία παραλλαγή του post σου

Χωρίς να μου πέφτει λόγος, ως πελάτης κ γω θέλω να σου δώσω μια συμβουλή. Εισαι Call girl, δεν ξέρεις τι θα συναντήσεις, γιατί μετράνε οι κριτικές σου, μετράει ομως και οι διάθεση Σου + Του εκείνη την ημέρα. Σίγουρα δεν ξέρεις πως θα βγει ναι, απλώς μια συμβουλή και αν θες δοκίμασε το στα επόμενα ραντεβού που θα κάνεις. Πάντα όταν συναντάς τον πελάτη στο δωμάτιο είναι καλό να τον ρωτάς ευγενικά πως είναι, να του χαμογελάς και να σπας τον πάγο.. έτσι εσυ του δίνεις να κατάλαβει ότι δεν τον βλέπεις σαν 50ευρω, και σε νοιάζει να νοιώσει και αυτός καλα. Πρώτο και πολύ σημαντικο + για σένα (γιατί ο πελάτης θα το εκτιμήσει κατα 90 της 100 ...εκτός αν πέσεις σε περίπτωση προβληματικού) . 2ον + έχεις αυτά τα 5 -10 λεπτα να τον γνωρίσεις και να καταλάβεις κυρίως εσυ αλλα και ο πελάτης αν έχετε χημεία. Από κει και πέρα αν θεωρείς ότι είναι ολα οκ κάθεσαι για το ραντεβού, αν κάτι σε χαλάσει σε αυτό το 5λεπτο 10λεπτο πολύ απλά του λες ευγενικά ότι δε θα ήθελες να συνεχίσεις το ραντεβού και ούτε εσυ χαλάς την διάθεση σου κυρίως ούτε ο παλέτης χαλιεται...εγω προσωπικά απαιτω αυτό στα ραντεβού μου για να είμαστε και οι 2 καλα Στο κάτω κάτω αν κάτι δεν κουμπώσει θα πληρώσεις εσύ 20 ευρώ το ξενοδοχειο του πελάτη και όλα καλά...θα πας στο επόμενο ραντεβού και θα βγάλεις 120-160...καλή συνέχεια ελπίζω την επόμενη φορά να σου βγει σε πιο καλό.

Στο γράφω αυτό γιατί σε βλέπω με μεγάλη ευκολία να γράφεις ότι ΟΚ θα δώσεις 40 ευρώ, θα χάσεις τον χρόνο σου αλλά οκ όλα καλά δεν πειράζει. Δεν είναι έτσι απλά τα πράγματα όπως τα σκέφτεσαι. Τον αν θα πάει καλά το ραντεβου κυρίως εξαρταται από την κοπέλα και όχι από τον πελάτη (ξαναλέω εκτός αν είναι προβληματικός). Ο πελάτης μόνο καλά θέλει να περάσει και δεν εξαρτάται από αυτόν αν η κοπέλα θα τηρήσει τις υπηρεσίες της η όχι. Οπότε αν δεν σας αρέσει ο πελάτης και δεν έχετε χημεία πλήρωσε το δωμάτιο του και μην κάνεις το ραντεβού. Έτσι θα χάσει μόνο τον χρόνο του και όχι χρήματα. Πως σου φαίνεται αυτή η λύση? Εμμμμ Χαμόγελο
review reaction 1 Jack Skellington, Kikko, Makis99
19 Οκτωβρίου, 2020
Να πω κι εγώ τη γνώμη μου αν και δεν έχω πάρει τη συγκεκριμένη. Πιστεύω ότι σε όλους μας έχει τύχει να φάμε παλτό ειδικά στα πρώτα μας βήματα στο σπορ. Σέβομαι του καθενός τις εμπειρίες και πιστεύω ότι εκεί που κάποιος δε πέρασε καλά κάποιος άλλος μπορεί να πέρασε τέλεια. Από την άλλη όποια θέλει να θεωρείται επαγγελματίας οφείλει να εξηγείται στον πελάτη ότι λόγω των συνθηκών το πρόγραμμα μπορεί να διαφέρει. Όσο δε αφορά τα γραφεία, τα οποία φέρουν τη μεγαλύτερη ευθύνη, θα έπρεπε να επισημαίνουν ότι ίσως υπάρχουν διαφοροποιήσεις στα προγράμματα των κοριτσιών. Όμως το χρήμα είναι γλυκό.
19 Οκτωβρίου, 2020
Ρε σύ bigshak, σε καμμία περίπτωση δεν αναφέρθηκα σε σένα. Παρανόησες τις πέντε λέξεις που έγραψα. Γενική αναφορά έκανα, πάντα με δεδομένο τον βαθμό δυσκολίας αυτού που κάνουν οι κοπέλες. Ιδίως όταν μιλάμε για κορίτσια των 20-23 ετών. Δεν είναι εύκολη η διαχείρηση από πλευράς τους. Επίσης, θα πρέπει να γνωρίζεις ότι αυτός που σου γράφει τώρα αυτό το μήνυμα, δεν είναι ούτε κανένας δίμετρος κούκλος φωτομοντέλος, ούτε και κανένας προικισμένος σκίστης, που θα ευτυ...χύσει όποια τυχερή ξαπλώσει μαζί του. Συνεπώς με την καμμία δεν θα υπαινισσόμουν το παραμικρό για σένα αλλά και για οποιονδήποτε άλλον.
Φαντάζομαι έγινα σαφής!
22 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3