Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 29 10
Call-Girls 85282
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
ιστροφή στην επεξεργασία
ΤΟ καυλοράπανο!
Ανοίγω την πόρτα και φεύγει σφαίρα για το μπάνιο..Sorry I have to pee..my name is Gabi...εγώ με την πετσέτα στην μέση δεν πρόλαβα ούτε hello να πω.
Την αφήνω να απολαύσει το κατούρημα της, πείτε με άρρωστο τώρα αλλά όταν ακούω γκομενάκι να κατουράει, αυτόν τον ήχο που τα ούρα σκάνε στο νερό της λεκάνης και...γάματα, καυλώνω άγρια..τέσπα τελειώνει και γεμάτη ανακούφιση έρχεται κοντά μου.
Μικροκαμωμένο αλλά υπέροχα συμμετρικό κορμί, με ματάρες, φανταστικό μακρύ πυκνό μαλλί, περιποιημένη μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια, χαμόγελο τεράστιο που αποκαλύπτει μια κατάλευκη οδοντοστοιχία.
Γδύνεται και μένω μαλάκας!
Τι κορμάκι είναι αυτό μπουμπούκι μου της λέω και σαν πεινασμένο αγρίμι πέφτω με τα μούτρα να την φάω..με σταματάει και αρχίζει ένα ναζιάρικο κουνιστό αρχίδο-πεοθηλασμό που ανασταίνει και βομβιστή αυτοκτονίας πολύ μετά την έκρηξη.

Για να μην μακρηγορώ, όσοι γουστάρετε μινιόν, πανέμορφα καυλάκια, με πεταχτά κολιά και διάθεση χιλίων καρατίων, σπεύσατε να απολαύσετε την επιτομή της καύλας ενσαρκωμένη σε αυτό το πλάσμα.

Η συνεύρεση θα σας μείνει αξέχαστη για χρόνια κύριοι.

Όσοι γουστάρετε νταρντάνες, με πιασίματα και ψεύτικα χείλι ροφοειδούς, ή σιλικονάτα βυζιά κλπ...μην πάτε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
3.089
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, Antonis_Greece4, THV και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Σεπτεμβρίου, 2020
Φιλακια δεν εδινε το κοριτσι?
P
Pussybuster98
29 Σεπτεμβρίου, 2020
Μια Χαρά το Pokemon !! & ωραία συνοπτική αναφορά .
30 Σεπτεμβρίου, 2020
Φιλάκια έδινε αλλά εγω δεν είμαι πολύ του φιλιού.
#Constantinos27, σε ευχαριστώ και να ξέρεις το κορίτσι είναι απόλαυση.
01 Οκτωβρίου, 2020
Ως Fan του Petite , λίγο skinny or Model type ,
σε ευχαριστώ κι εγώ για την επιβεβαίωση !
29 Ιουνίου, 2021
Συνάδελφε αν έχεις χρόνο πες μου αν κατευθείαν από το κατούρημα ήρθε κατευθείαν στο κρεβάτι η έκανε πρώτα μπανάκι ?Σε ρωτάω γιατί εμένα το μουνι με χαλάει αν μυρίζει κάτουρο ! Βέβαια γούστα είναι αυτά .Αλλοι μπορεί να φτιάχνονται ....
29 Ιουνίου, 2021
@kaavlas μετά το κατούρημα, έπλυνε χεράκια, ηρθε στο δωμάτιο, έβγαλε τα ρουχαλάκια της και πήγε για ντουζάκι..μετά γίνανε τα υπόλοιπα. Είπαμε ρε συνάδελφε, μας αρέσει ο ήχος όχη η γέυση
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6