Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Έχοντας όρεξη να συναντήσω μια κοπέλα του χώρου και με δεδομένου ότι δεν πέτυχα καμία από όσες σκεφτόμουν να συναντήσω κατέληξα στην Μιλενα.
Η Μιλενα είναι ακριβώς πάνω κάτω αυτό που φαίνεται στις φωτογραφιες (με εξαίρεση κάτι τατου που έχει που δεν φαίνονται , δεν έχει κάτι το υπερβολικό αλλά τα τατου που έχει στα χέρια δεν τα λες μικρά ) . Για την ακρίβεια η Μιλενα είναι μια γλυκιά μικροκαμωμένη πιτσιρικά με το κορμί της να είναι αυτό που φαίνεται . Στα του σεξ η πίπα της ήταν αρκετά καλή με αρκετά φιλότιμες προσπάθειες για deepthroat και με μπόλικη περιποίηση της γύρω περιοχής. Στο κύριος πιάτο παίξαμε δυο γύρους κάνοντας αρκετές στάσεις (βοήθησε το γεγονός ότι είναι μικροκαμωμένη και ευέλικτη ) συμμετέχοντας χωρίς να διαμαρτυρηθεί . Επίσης τα φιλία δεν τα τσιγκουνευτηκε , το αντίθετο μάλιστα !!!Μεγάλο χαμόγελο
Συνοπτικά από την συνάντηση μου με την Μιλενα έβγαλα τα εξής συμπεράσματα :
1) Αντέχει και σε GFE και σε PSE ρυθμούς .
2) Στο θέμα επικοινωνία αν μπορούσα θα τις έβαζα όχι 10 αλλά 110! (Δεν κάνω πλάκα) Αυτό το λέω διότι ναι μεν οι περισσότερες επαγγελματίες είναι ευγενικές και πρόσχαρες ωστόσο επειδή έχω βρεθεί με αρκετές επαγγελματίες τολμάω να πω ότι η Μιλενα είναι αρκετά μπροστά . Μαζί με την επικοινωνία πάει και η γενική συμπεριφορά (εξού και τα 10αρια)
3) Στη διάθεση έβαλα 10 διότι απλά δεν έχω παράπονο, τα κάναμε όλα !!
4) Η Μιλενα είναι όμορφη και εννοείται ότι δεν με χαλάει ωστόσο στα δικά μου μάτια υπάρχουν ποιο όμορφες( εξού το 7)
5) Όπως είπα η Μιλενα είναι πάνω κάτω αυτό που φαίνεται ωστόσο από την στιγμή που δεν φαίνονται τα ταττου οι φωτογραφιες είναι ελαφρώς επεξεργασμένες
6) Γιατί έβαλα ίσως ? Όπως είπα η Μιλενα είναι η χρυσή αλλαγή , και εξηγούμαι : Ναι πέρασα όμορφα μαζί της , Ναι την βρίσκω ελκυστική , ωστόσο όπως όλοι μας φαντάζομαι έχουμε στανταρακια που δεν τα αλλάζουμε με τίποτα . Απο εκεί και πέρα μια αλλαγή την κανεις περνοντας ουσιαστικά ένα ρίσκο να βάλεις έναν παίκτη για να αλλάξει την ροη του ματς και αν αλλάξει την ροη η αν ακόμη καλύτερα βάλει το νικητήριο γκολ είναι η χρυσή αλλαγή που έκανες .
Στην περίπτωση του ραντεβού ήταν μια κοπέλα που περνώντας το ρίσκο να την συναντήσω (διότι κακά τα ψέματα πάντα όταν συναντάς κάποια για πρώτη φορά έχεις ένα ανχος για το τι θα δεις ) δικαιώθηκα και πέρασα καλά . Τώρα αν θα την ξανασυναντήσω ? Όπως είπα ίσως (η καλύτερα λογικά ναι )Μεγάλο χαμόγελοΜατάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
7.953
Πόντοι:
8.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, hornyasfuck, doc_lin και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Σεπτεμβρίου, 2020
Ίσως, λογικά ναι, άρα αποκλείεται το ΟΧΙ? Χμμμ;


Θυμός Σπασίκλας Ματάκι Μίλα ξεκάθαρα ....διάολε. Χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
ΓΙΑΓΚΟΣ DPAKOS
21 Σεπτεμβρίου, 2020
Φίλε μου είμαι 100% ξεκάθαρος τώρα αν δεν καταλαβαίνεις τι θέλω να πω δεν μπορώ να κάνω κάτι Ματάκι Λέω σε πολύ απλά ελληνικά ότι με την Μιλενα πέρασα τέλεια και μου βγήκε η επιλογή μου να την συναντήσω . Στην ερώτηση αν θα την ξαναδώ η απάντηση είναι ίσως διότι ναι μεν μεν έμεινα ευχαριστημένος και με το παραπάνω ωστόσο δεν την βάζω πάνω από τα στανταρακια μου (και μεταξύ μας όλοι βάζουν πάνω από όλα τα στανταρακια τους ) Θα την συναντήσω σαν (μια παρα πολύ καλή ) εναλλακτική λύση αν δεν μπορεί κάποια από τις βασικές μου προτιμήσεις . Ματάκι (διότι εκτός από την βασική ενδεκάδα στο ποδόσφαιρο χρειάζεται ναι έχεις και λύσεις από τον πάγκο )ΜατάκιΜεγάλο χαμόγελο
21 Σεπτεμβρίου, 2020
bigshak
νταξ παιχταρά, σαφής είσαι.... αλλά χρειαζόμαστε & λίγη Μεγάλο χαμόγελο πλακίτσα, έτσι δεν είναι?
22 Σεπτεμβρίου, 2020
ΜατάκιΜεγάλο χαμόγελο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4