Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 18 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αναατασια μια κοπελα που την ζαχαρωνα οταν ειχε ξαναερθει με αλλο γραφειο κανεις δεν ειχε γραψει φοβομουν το ρισκο και τωρα που την ξαναειδα με ετρωγε να την δω.Ρωταω το κεντρο μου λενε εχει ραντεβου αλλα σιωπη.Ημουν αναμεσα σε αυτην και μια αλλη και λεω στην αγαπημενη μου Καιτη η μια μαρεσει οπτικα η αλλη εχει μια σουπερ κριτικη.Και εκει η Καιτη που ξερει πλεον να με διαβαζει σαν ανοιχτο βιβλιο μου λεει ακολουθησε το ενστικτο σου αφου σου κανει το κλικ βλεποντας την.Την κλεινω λοιπον ερχεται με μια ωραια κοντη φουστα λευκα πεδιλα σεξυ και σικατη.Αφαιρεστε την λαμψη στο προσωπο και στο σωμα και ειστε μεσα.Σωματακι πολυ καλο πισινος τουρλωτος στην θεση του στηθος μικρο αλλα ωραιο σφιχτο κορμι γυμνασμενο αλλα θυληκο οπως πρεπει.Αξιοσημειωτο οι ρωγες της μεγαλες εξειχαν σαν κουμπια ραδιοφωνου που χαιρεσαι ομως να πιπιλας και να ψηλαφιζεις.Εχει ενα τατου κατω απτο στηθος μια φραση ενα στον αυχενα και ενα μεγαλο στην γωνια στο ποδι που καταληγει μεχρι πισω.Αγγλικα πολυ καλα γλυκια ναζιαρα με φωνουλα κοριτσιστικη χαριτωμενη και ανετη.Με το που αρχισα να την χαιδευω και να την φιλαω πριν ακομα μπει στο μπανιο ανταποκριθηκε αμεσως την εγδυσα και αφεθηκε στις κινησεις μου.Αφου ειχαμε φτιαχτει και λεω μεσα μου εδω ειμαστε παει για μπανιο.Γυρνοντας πραγματικα απολαυση σαν να ημουν με την κοπελα μου γλωσσοφιλα φουλ χαδια στοματικο βαθυ υγρο με ρωτησε και πως μαρεσει επαιξε την γλωσσιτσα της και στις μπαλες μου.Και ενω ηταν τοσο gfe οταν αρχισα να καρφωνω δυνατα ζητουσε κιαλλο και στα σκαμπιλια που της εριχνα στον απολαυστικο κωλαρακο της ελεγε yes yes!!!Το ζει το απολαμβανει οταν χυνει εχει σπασμους μαζι μου ειπε τελειωσε 2 φορες.Φιλαει και στον λαιμο γλυφει και αυτι βαστιομουν να μην τελειωσω τελικα εχυσα στο απο πανω.Ενω τελειωνε ο χρονος στον δευτερο γυρο που παντα αργω να τελειωσω και χτυπουσε το κιν της μου λεει μην αγχωνεσαι και αντι να παει στο μπανιο οπως σχεδον ολες απολαμβανε σφυροκοπημα στα 4.Και το χαιλαιτ που δεν το χω ξαναδει σε γυναικα οταν ευχαριστιεται στο σεξ κανει μορφασμους χαμογελοντας και βγαζει κατι τσιριχτα γελακια ηδονης στην αρχη παραξενευτηκα αλλα μετα μου αρεσε.Διαμαντι η Αναστασια οταν της ειπα οτι ειναι απο τα καλυτερα μου ραντεβου χαρηκε λεγοντας εισαι καλος μαζι μου ειμαι καλη κιεγω και το απολαυσαμε και οι 2!!!Τωρα γιατι κανενας παιχτης δεν εγραψε τιποτα γιαυτο το αστερι ισως δεν ηθελαν να την καψουν τι να πω.Αξιζει repeat σιγουρα εχει ολο το πακετο ειναι θυληκο παλιας κοπης αυτα απο μενα παιχτες σπασιμπα Anastasia Ντασβιντανια!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 09, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, OUROBOROS, Karelis69 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Σεπτεμβρίου, 2020
Φίλε, ὁ Νοέμβριος ποὺ λές ὅτι ἔγινε ἠ συνάντηση δέν ἔχει ἔλθει ἀκόμη....
15 Οκτωβρίου, 2020
Είμαι πολύ μπροστά χαχαχα.Εκανα λάθος στην ημερομηνία αλλά η αξία της κοπέλας και η κριτική μου είναι real και αυτό μετράει.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2