Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 16 10
Call-Girls 29114
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα την φολα της Λουιζας εψαχνα κατι safe.Αγγελος Αντζυ μου χαν πει για Αρινα συνεποικουρουσαν και οι κριτικες μαρεσαν και οι φωτο λεω παμε.Ερχεται η κοπελα απογευματακι χαρουμενη ευδιαθετη γδυνεται η κορμαρα της με εφτιαξε πολυ της λεω θα πας για μπανιο;μου λεει θες να παμε μαζι;ωπα νατηνα λεω ξεκινησε δυνατα.Αλλο που δεν ηθελα εκει που μπαινουμε στο μπανιο και σαπουνιζομαστε μου αρχιζει τα τριψιματα της λεω ξερεις εχω φαντασιωση σεξ στο μπανιο.Θες τωρα λεει;το ρωτας της απαντω και βολιδα παει στο δωματιο και φερνει προφυλακτικο.Γονατιζει πιπα ενω το νερο ετρεχε και μολις μου σηκωθηκε γυριζει την κωλαρα της στηνεται και πιανει με το ενα χερι το τζαμι του μπανιου και με το αλλο κρατιεται απτην λεκανη.Ειχα τρελαθει την αρχιζω στο σφυροκοπημα σκαμπιλια στον κωλο οπου ζηταγε και αλλα πιασιμο απτα μαλλια και επαιρνε το χερι μου και το βαζε στο βυζι της.Μετα απο κανα 10λεπτο καρφωμα εχυσα εκστασιασμενος.Τα ειδε ολα η τυπισα εισαι δυνατος μου λεει και γουσταρε.Κοιτα να δεις λεω μεσα μου τετοια στιγμη με αλλες ακομα θα περιμενες να βγουν και με αρινα ηδη εχυσες και απολαυσες σεξ στο δεκαλεπτο!!!Βγαινει γλωσσοφιλα φουλ γλυφομασταν εκατερωθεν γουσταρε τρελα και μετα ανακτωντας δυναμεις την πηγα καροτσι σε ολα τα επιπλα σε ολες τις στασεις.Παρολο που φταναμε στο 90 και ειναι δυσκολο να τελειωσω 2η φορα της ζητησα γλωσσοφιλα και να μου τον παιξει και τελικα ξεροχυσα με την αρινα διπλωμενη πανω μου να με φιλα διχως αυριο.Σκυλι του πολεμου pse ραντεβουδαρα πως το μυαλο να μην κανει συγκρισεις οταν η μια εχει κορμαρα και πεταει και η αλλη μετρια αντι να καλυψει με δυνατο σερβις δυσανασχετει.Τεσπα το καθε ραντεβου εχει τους παραγοντες του..Ευχαριστω πολυ την Αντζυ σταθερη αξια στο τηλεφωνικο επισης και αγγελος ωραιος και καλωσορίζω ξανα την Ρανια παλιο αστερι που εκανε το come back και χαρηκα που ξαναμιλησαμε και ειναι παλι στο team του y.a!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 09, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, chris1955, Constantinos27 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού