Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 4 10
Call-Girls 7399
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
το ραντεβού κλείστηκε την προηγούμενη μέρα εύκολα και όμορφα.
πέρασε την πόρτα του σπιτιού μου την ώρα που είχαμε προγραμματίσει.
ψηλό κορίτσι , ακόμα ποιο ψηλό πάνω στις πλατφόρμες της, κατέβα μαρί να με ασπαστείς πανάθεμα σε φόραγε φορεματάκι κοντό-πολύ κοντό,. ποδάρα δυο μέτρα, φατσούλα γλυκιά , ελαφριά βαμμένη και σωματότυπο γεμάτο μονοπλόκ. όχι χοντρή πάντως. αρχίσαμε τα φιλιά και τα χάδια με το καλημέρα.
είπαμε δυο κουβεντούλες και πέρασε για φρεσκάρισμα. επιστροφή και ντουγρού για μάχη. από φιλιά μπόλικα και απλόχερα , σε αγκαλιάζει και σε χαιδεύει.
το στήθος δεν θα το έλεγα C αλλά πιο μικρό αλλά φυσικό, δεν ερεθίζεται εύκολα .
περάσαμε στο κρεβάτι ξαπλώνω και πάμε για την πιπούλα , καλά το πήγαινε , είχαμε και την βοήθεια του χεριού αλλά σύντομα το έβγαλε, πέρασε και από τα δίδυμα, ασχολήθηκε αρκετή ώρα και ξανά πιπούλα.
ήρθε η σειρά μου να ασχοληθώ μαζί της, ερεθίζεται η μικρά , υγραίνεται αρκετά, δεν αφήνει δάκτυλα εντός( παρά το ότι με είχε στείλει στο μπάνιο να τα πλύνω στην αρχή).
πέρασμα προφυλακτικού , δεν παίχτηκε κάτι το τρελό, η όλη φάση ήταν gfe, ιεραποστολικό, πλάγια και τέλος στα τέσσερα με την βοήθεια από τα χερούλια που διαθέτει .
μπανάκι και πάμε για second round . μια από τα ίδια σε πιο γρήγορους ρυθμούς γιατί ο χρόνος δεν έφτανε.
κάθισε ένα δεκάλεπτο παραπάνω για να ολοκληρώσουμε το όλο πρόγραμμα και γεια σας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 11, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.149
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, chris1955 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Σεπτεμβρίου, 2020
Να σε ρωτήσω κάτι,ωραια κριτική με έπεισες αλλά τα μαλλιά της πώς είναι? Επειδή σε κάποιες φοτο έχει διαφορετικό χρώμα ???
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1