Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 182 10
Call-Girls 737804
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ο τίτλος έχει να κάνει με το γεγονός πως αυτή η γυναίκα δεν χρειάζεται καμία σύσταση και καμία κριτική. Όσοι είχαμε τη τύχη να τη γνωρίσουμε από κοντα, ξέρουμε πολύ καλά ότι καλύτερα να μένει σε διαχειρίσιμο κύκλο για να μπορούμε να τη βρίσκουμε εύκολα...

Η γυναίκα αυτή δουλεύει πολλά χρόνια στο χώρο και έχει κρατήσει τις υπηρεσίες της σε τόσο υψηλό επίπεδο όπως επίσης και τη διάθεσή της (ακούραστη, χαμογελαστή, εξυπηρετική και άκρως θετική αύρα), γιατί αφενός η ίδια γουστάρει και ζει για το σεξ, αφετέρου ξέρει η ίδια με τον δικό της τρόπο να φιλτράρει και τους πελάτες της...

Πρόκειται για μια σύγχρονη εταίρα που δεν λέει όχι σε τίποτα, ενώ έχει βίτσιο με το πρωκτικό. Γενικά τη συνεδρία τη ζει, σε διαβάζει και σου δίνει αυτό που θες. Χρόνο για σόσιαλ μόνο εσύ χρειάζεσαι για να ξεκουραστείς, να πάρεις δυνάμεις για τον επόμενο γύρο, η Αντριάννα απλά περιμένει...

Από μένα ένα μεγαλό ευχαριστώ που υπάρχεις, ένα ευχαριστώ για τη συνεδρία που ήθελα εδώ και πολύ καιρό να σε δοκιμάσω διαβάζοντας όλες τις αποθεωτικές κριτικές και σου εύχομαι το καλύτερο γενικά στη ζωή σου γιατί είσαι ξύπνια και πάνω απ'όλα ξέρεις να ζεις κι ωραία.

Δεν γράφω τπτ παραπάνω, όποιος έχει διαβάσει κριτικές και εμπνεύστηκε όπως εγώ, ξέρει τι να κάνει...

Προσωπικά, εγώ στο βραχυπρόθεσμο θα επιλέξω κι άλλες κοπέλες καθαρά για λόγους ποικιλίας, γιατί την Αντριάννα ξέρω πολύ καλά πότε θα την επιλέξω. Σε περίοδο μεγάλης ξηρασίας, όπου θα μαι άσχημα "φορτωμένος" και ξέρω ότι όταν μπει στο δωμάτιο, ξεκινάει ο αγώνας απο τα αποδυτήρια... Με την Αντριάννα, δεν πας ποτέ για ένα απλό φιλικό...

Στα τυπικά, το στάδιο του αγώνα ήταν ο Billαρος, η δε εναλλακτικού στυλ κοπελίτσα στην υποδοχή άκρως ενδιαφέρουσα και ευγενική.

Υγ. Αντριάννα, είμαι το παιδί που σου δειχνε κάτι καμμένα βίντεο από ίνστα διακοπές, πέρασες κι εσύ πολύ ωραία κι ελπίζω να είχες δυνάμεις για το ραντεβού μετά από μένα γιατί σε παίδεψα κι έφυγες ξεθεωμένη!

Υγ2. Έβαλα φωτός ελαφρώς επεξεργασμένες, όχι ότι είναι, αλλά η ίδια η Αντριάννα δείχνει αυτό που θέλει να δείξει

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 24, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
161
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aionios, kwstasxat, chris1955 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Σεπτεμβρίου, 2020
Έρωτας πολυ ωραια κριτική
23 Σεπτεμβρίου, 2020
Που μπορώ να βρω το τηλέφωνο της? Ευχαριστώ!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2