Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 103 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 291038
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση έγινε την προηγούμενη βδομάδα, στις 19:00 περίπου. Η κοπέλα ήταν συνεπής και η συνεννόηση με το γραφείο πολύ καλλή.
Από εμφάνιση η κοπέλα ήταν καλύτερη από τις φωτογραφίες, καθώς πιστεύω ότι είναι κακές οι πόζες... όπως λέει και ο τίτλος είναι Milf, η φαντασίωση κάθε νέου άνδρα......ύψος όσο λέει το site, (ούτε πολύ κοντή ούτε ψηλή), όμορφο πρόσωπο, το σώμα σε πολύ καλή κατάσταση, με ωραία βυζια και πολύ καθαρή!!! Πολύ καλή και στο επικοινωνιακό κομμάτι! Δεν μπυ αρνήθηκε κάτι, ότι ήθελα το κάναμε. Πιο συγκεκριμένα, γλύψιμο παντού καλή βαθιά πίπα!
Γενικά ήταν πολύ ευχάριστη εμπειρία!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
64
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, chris1955, darktranquillity και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Σεπτεμβρίου, 2020
Πολύ χάλια τίτλος, εκτός αν είσαι 20 χρονών! Και να ήταν 45 άρα πάλι δεν θα έβαζες αυτό το τίτλο! Ωραία κριτική, απλή περιγραφή! Είναι 35 μουναρα πού αν δεν στο λέει δεν την καταλαβαίνεις με τίποτα...
review reaction 1 hornyasfuck
10 Σεπτεμβρίου, 2020
milf ??? οχι ρε φιλε milf η Σοφια . milf λεμε απο 40 και πανω . Η κοπελα ειναι γυρω στα 33 και φαίνεται 25 με 27 . Να γραφουμε κριτικες αλλα με την αληθεια....
review reaction 3 hornyasfuck
11 Σεπτεμβρίου, 2020
Συμφωνώ ότι ο τίτλος δεν ήταν και πολύ καλός, είναι μόλις 2η κριτική που γράφω και δεν σκεφτηκα κάτι καλύτερο, δεν είχα και χρόνο ... Ωστόσο η κοπέλα από ότι μου είπε είναι 36, άρα σε αυτή τη κατηγορία ανήκει ! Συμφωνώ ότι είναι πολύ καλοδιατηρημένη και μικροδειχνει! Αν μπορούσα θα έβαζα και καλύτερη βαθμολογία από το 7 που ήταν το μαξ Που μπορούσα , δεν ήξερα πως δουλεύει η βαθμολογία και δυστυχώς δεν έβαλα σε όλα 7, για εμένα είναι γύρω στο 8,5 σώμα και εμφάνιση....επικοινωνία κτλπ 10!!!!!!
review reaction 1 hornyasfuck
12 Σεπτεμβρίου, 2020
Σού εύχομαι να έχεις πολλές εμπειρίες για να συγκρίνεις... Αν γνώριζες Έλενα χατζή αυτή ναι την λέμε μιλφόνι, έχει χρόνια να την πούμε έτσι...Μιλφόνι λέμε την μανούλα που γουστάρει να κάνει σεξ με τους φίλους την ίδια ηλικία με τα παιδιά της, δεν έχει γίνει ακόμα μανούλα η Σοφία, βέβαια είναι αποψει σού! Εγώ για τίτλο είπα, σαν κριτική πολη σωστή! Καλή συνέχεια να έχεις με πολλές εμπειρίες
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4