Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για άλλη τύπισσα ξεκίνησα με αυτά που διάβασα από παίκτες αλλά full booked.Οσοι κατάλαβαν κατάλαβαν.Από περιέργεια και μόνο γιατί με κροατισα δεν έχω πάει ψώνισα τη Γιασμίν.Ενα πετιτ πιπινι που με το που άνοιξα τη πόρτα ήθελα να το γλύψω.Στις φωτογραφίες κοιτάξτε καλύτερα αυτές που έχει βάλει μόνη της.Ο φωτογράφος τον έπαιξε...Δε ξέρω τι photoshop έχει κάνει πάντως δε τη δείχνει καλά.Στα αγγλικά όλη η επικοινωνία άνετη δε τα κομπιαζει ούτε τα μπερδεύει σαν κάτι βλαχοουκρανες.Στα τεχνοκρατικά τώρα γλωσσοφιλο με το καλησπέρα.Η πίπα που ξηγηθηκε με σάλια να τρέχουν δε ξέρω αν είναι τόσο καλή ηθοποιός η της αρέσει τόσο πολύ η πουτσα.Εκει περεδωσα και τα πρώτα.Breakdance και επανάληψη στο γλυψιμο τρέμει ολόκληρη για αυτό και το εννιάρι στην συμμετοχή τέτοιο πράμα καιρό είχα να συναντήσω.Γαμησι όσο προλαβα και το πήρα στα τέσσερα όπου τις έσκασα στα κωλομερια και τα δεύτερα! Highlights έχω δύο εδώ ένα το τσιμπούκι και ένα η συμμετοχή στο δικό μου γλυψιμο.Το πως έκανε το πώς γύριζαν τα μάτια της δε ξέρω αλλά μου έμεινε το πιπινι.Απο το πουθενά όταν λέμε...
Υγιαινετε μάγκες!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
xlm
Ανώτατος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
7.485
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, mancunian1986, petergsp και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Σεπτεμβρίου, 2020
Πέρασες καλά φίλε ευχάριστο αυτό μπράβο πάντως βλέποντας καλύτερα τίς φωτογραφίες δεν μου μοιάζει για κοριτσακι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1