Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 13 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χαιρετώ τους παίκτες!! Λίγα λόγια για την Jesika :). Λοιπόν, την είχα δει στην αρχή όταν είχε έρθει ,αλλά τότε δεν μου έχει αρέσει κ αποφάσισα να μην περάσω , μου φάνηκε κάπως ... δεν ξέρω.... ίσως επειδή περίμενα κάτι το διαφορετικό ! Είναι μια συνηθισμένη κοπέλα της διπλανής πόρτας :) Μαύρα μαλλιά πιασμένα πίσω ,σχεδόν αβαφη , ωραίο χαμόγελο με καθαρά κ όμορφα δόντια , μέτριο ανάστημα με ωραίο αχλαδοτο σώμα Ναι! Πάρα πολύ ευγενική κ συνέχεια με το χαμόγελο, ντουζ κ κατευθείαν στο ψητό , γλωσσοφιλα όσα θες, πίπα σούπερ , συμμετέχει ενεργά παίρνει πρωτοβουλίες κ είναι ακούραστη , μηχανή θα λεγα
Ναι! , πολύ δυνατές υπηρεσίες κ καλή διάθεση ! Το μόνο μείον δεν μιλάει σχεδόν καθόλου αγγλικά , αλλά τι να τα κάνεις!!! Πέρασα πολύ όμορφα μαζί της κ θα την ξαναβλεπα σίγουρα !!! Έρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 05, 2020
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτατος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
4.191
Πόντοι:
11.381
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, doc_lin, Littlejohn και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Σεπτεμβρίου, 2020
Επειδή οι καιροί είναι περίεργοι, αν φυσικά θέλεις, δώσε καμία πληροφορία για τον χώρο. Περί τίνος πρόκειται, καθαριότητα κλπ.
08 Σεπτεμβρίου, 2020
Ο χώρος είναι σε γνωστό ξενοδοχείο ( Βαρδάρη ) πολύ καθαρός κ το δωμάτιο είναι τέρμα του διαδρόμου ! Κουλ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2