Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 61 10
Call-Girls 161165
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπόν, ξεκινάω εξηγώντας τον τίτλο της κριτικής. Η κοπέλα που συνάντησα πιστεύω είναι η Jeila, του ίδιου γραφείου, πολύ καλή σε εμφάνιση και επίσης φοβερά δυνατή σε συμμετοχή. Οι λόγοι που το λέω:

1. Η Jeila είχε έρθει πέρσυ το καλοκαίρι, η Rebecca ακριβώς πριν την καραντίνα. Η κοπέλα που συνάντηση μου είπε ότι είχε ξαναρθει πέρσυ.
2. Η Jeila είναι από την Ουκρανία, η Rebecca είναι από την Ρωσία. Η κοπέλα που συνάντησα είναι από την Ουκρανία
3. H Jeila είχε φυσικό στήθος, (αν θυμάμαι καλά) η Rebecca είχε πλαστικό. Η κοπέλα που συνάντησα είχε φυσικό στήθος
4. Η κοπέλα που συνάντησα με θυμόταν και με είπε όπως με είχε αποκαλέσει η Jeila. Επίσης στη διάρκεια του sex είχε ένα χαρακτηριστικό της Jeila, αρκετά ιδιαίτερο (λεπτομέριες pm).

Στα πιο ουσιαστικά της υπόθεσης. Συνάντηση μεσημέρι σήμερα στο γνωστό ξενοδοχείο στο ανέβασμα της γνωστής λεωφόρου. Χώρος πολύ ωραίος, συνεννόηση με το γραφείο άψογη, όπως πάντα.

Εμφανισιακά είναι γύρω στο 1,63, αδύνατη αλλά όχι τελείως skinny, με 3άρι φυσικό βυζί που δεν έχει ενημερωθεί για τη δουλειά του Νεύτωνα.

Στον αγώνα, φοβερή πίπα, πολύ καλή συμμετοχή σε όλες τις στάσεις, σε πρωτοβουλίες δεν είναι πρώτη, αλλά ακολουθεί χωρίς κανένα πρόβλημα. Τελείωμα μια φορά στο στόμα και μια φορά στο στήθος, η κοπέλα δεν ζήτησε extra για το CIM.

Συνοψίζοντας, η κοπέλα αξίζει μια επίσκεψη και την ιδρώνει την φανέλα. Κι από μένα είναι ΝΑΙ

Καλή συνέχεια

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 07, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
21 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
1.299
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Viktor(2), THV, geroksouras και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Σεπτεμβρίου, 2020
μπερδεμένος ή όχι σίγουρα θα μπερδέψεις αρκετούς. Αν ισχύει αυτό που γράφεις δεν καταλαβαίνω για ποιό λόγο το γραφείο να εμφανίσει μια κοπέλα ως άλλη (και με διαφορετικές φωτογραφίες). Εκτός αν η Rebecca είναι η Jeila τελείως μεταλλαγμένη.
Πάντως η Jeila που συνάτνησα εγώ είχε φτιαγμένο στήθος (εξαιρετικό στην αφή σα φυσικό αλλά φαινόταν οι ουλές από κάτω).
Αν θες μου λες με πμ. αυτό που λες για το χαρακτηριστικό της στο σεξ, προσωπικά δεν μου είχε κάνει κάτι ιδιαίτερη εντύπωση ως περίεργο κλπ. εκτός ότι ήταν αρκετά στενή και είχε ζοριστεί.
08 Σεπτεμβρίου, 2020
H Jeila εχει σιγουρα πλαστικο βυζι..Απ τις καλυτερες δουλειες που εχω δει σε σιλικονατο αλλα εχει αεροσακο μεσα...
08 Σεπτεμβρίου, 2020
Τι να πω τότε, μπορεί να πέφτω τόσο έξω, συμβαίνει. Αν κάνω λάθος sorry απ την κοπέλα και το πρακτορείο
08 Σεπτεμβρίου, 2020
Άλλη η μία, άλλη η άλλη.. Είναι διαφορετικές κοπέλες. 100%
08 Σεπτεμβρίου, 2020
Φίλε olotyxeros άλλες είναι, μαζί σου, και έχω πάει και με τις δύο. Αυτό που έλεγα είναι ότι είχα την εντύπωση ότι η κοπέλα που συναντήθηκα είναι η Jeila, αλλά μάλλον λάθος κ αυτό. Όπως και να χει πέρασα πολύ καλά
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5