Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 14 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ραντεβού μεταμεσονύχτια στις 2 μετά από πρόταση της Χριστίνας η οποία και την πρότεινε με σιγουριά! Το γνωστό ξενοδοχείο στην Μοναστηρίου.
Θα ξεκινήσω με το μόνο λίγο αρνητικό για τα δικά μου και μόνο γούστα το σώμα δεν ήταν ακριβώς αυτό των φωτογραφιών. Λίγο πιο τσουπωτή από τις φωτό όχι όμως σε βαθμό που να χαλιέσαι. Στα του αγώνα η κοπέλα πολύ ευδιάθετη, με υποδοχή χαμογελαστή. Λίγο ντουζάκι και αμέσως με το που βγαίνω από το μπάνιο αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα με πολύ πάθος. Παράλληλα την ρωτούσα για τις φαντασιώσεις της στο σεξ όπου και μου έλεγε για το πόσο submissive είναι και πως της αρέσουν τα bad boys. Όσο για το bad boys μακάρι να ήμουν boy. Κάποτε ήμουν! Όσο αυτή έλεγε τις βρώμικες φαντασιώσεις έπαιζε το μουνάκι της και εγώ το πούτσο μου. Ακολούθησε πολύ deepthroat που της αρέσει πάρα πολύ και μετά πέρασμα λάστιχου. Πρώτη στάση missionary, κατά το ελληνικότερον "ιεραποστολικό". Νικήτας - Νικολίνα 0-1. Αλλαγή στάσης σε πισωκολλητό κατά το αγγλικότερο doggie style. Πολλές αγριάδες με μαλλιοτραβήγματα και φτυσίδια καθώς γυρνούσε με ανοιχτό το στόμα και με κοιτούσε προκλητικά (Πρακτικές Εφαρμογές διδαχών από πορνοταινίες του James Deen)! Νικήτας - Νικολίνα 0-1. Έχυσε δύο φορές παραμιλώντας και σπαρταρώντας. Τέλος κατάφερα να χύσω πάνω της μετά από μικρό διάλειμμα που μου ζήτησε όπου τραβούσαμε μαλακία ταυτόχρονα και οι δύο. Η ώρα είχε περάσει πάρα πολύ γρήγορα και κυρίως ευχάριστα... Όλα τα καλά τελειώνουν γρήγορα! Παιδιά μη μασάτε! Γαμάτε! Αυτά μόνο θα μείνουν! Ακούστε και έναν παλαίμαχο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 04, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
712
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Leviathan, james034 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού