Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 11 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η συναντηση με την παολα εγινε γυρω στις 10 αυγουστου στο χωρο μου.
Την ειχα βαλει στο ματι κ απο τις κριτικες ελεγα οτι θα περασω καλα. Επικοινωνια με το γραφειο οχι κ τοσο καλη διοτι στην αρχη μου ειπαν οτι δν ειναι διαθεσιμη μετα απο 2 ωρες μου ειπαν πως ειναι κ μου ζητησαν επιπλεον 20€ για την αποσταση το οποιο κ δεν δεχτηκα. Το γραφειο το αποδεχτηκε κ κλειστηκε το ραντεβου για τις 9 το βραδυ. Να σημειωσω πως ζητησα να ερθει διακριτικα ντυμενη κατι που τηρηθηκε.
Ηρθε στην ωρα της η κοπελα κ η 1η εντυπωση ηταν οτι οι φωτογραφιες ειναι αρκετα πειραγμενες στο προσωπο. Θα συμφωνησω με τον απο κατω οτι η κοπελα ειναι σιγουρα 30+ κατ εμε 35+. Την κερασα μια μπυρα αν κ για κακη μου τυχη πρεπει να τα ειχε τσουξει απο πριν κ η συνεχεια του ραντεβου δν εξελιχθηκε οπως θα ηθελα.
Το κορμι ειναι αρκετα ομορφο εχει πολυ ωραιο στηθος αν κ πειραγμενο εχει γινει εξαιρετικη δουλεια κ σε αφηνει να τα πειραξεις οπως γουσταρεις! Εχει ενα σημαδι πανω απο το στηθος που μαλλον ειναι ελια αρκετα μεγαλη οχι θρουμπα ομως. Ο κωλος ειναι ψιλο χαλαρος λογω ηλικιας. Φοβερο τσιμπουκι που ανετα σε τελειωνει αν αφεθεις. Στο σεξ τωρα ενω παιρνει πρωτοβουλιες κ ενδιαφερεται να περασεις καλα δν με ικανοποιησε καθως ηταν αρκετη αγαρμπη να πω ατσουμπαλη να πω.. δν ξερω πως να το πω.. ισως να εφτιαγε κ το αλκοολ. Αφοτου τελειωσε ο 1ος γυρος με 1 σταση εκεινη απο πανω εκανα μπανιο κ εκατσα καναπε να κανω ενα τσιγαρο ενω θα περιμενα να κανει κ εκεινη το δικο της.. αμ δε ομως! Ηρθε κ εκατσε μαζι μου εβαλε μουσικη ρωσσικη ψιλο χορευε ψιλο μιλαγε μονη της με ρωταγε 2 κ 3 φορες τα ιδια πραματα κ καπου εκει ξενερωσα! Εφαγε χωρις υπερβολες 45 λεπτα απο το ραντεβου με αυτο τον τροπο ενω προσπαθησα κ με λεξεις κ με πραξεις να της πω να παμε για 2ο γυρο αλλα αποτι φαινεται δν ηθελε! Τελικα κανουμε 2ο γυρο κ εκει ανακαλυψα κ μια τεραστια μελανια στο ενα κωλομαγουλο καθως την γυρισα στα 4.. τι να πω.. ευτυχως δν μου επεσε.. με τα πολλα τελειωνω κ ενω εχει μεινει μιση ωρα ακομα βγαινει απο το μπανιο ντυμενη κ λεω δν γαμιεται ας σηκωθει να φυγει.
Υγ βγηκε πιο μεγαλο αποτι ηθελα αλλα καθως εγραφα θυμομουν ολο κ περισσοτερα κ ηθελα να τα αναφερω γιατι μου αφησαν πολυ ασχημη εντυπωση. Καλη συνεχεια σε ολους!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
280€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
karpouzas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
354
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 darktranquillity, hornyasfuck, chris1955 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού