Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 16 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καλημερα συναγωνιστες.Επισκεψη στο ξενοδοχειο με σκοπο να δοκιμασω την Αφροδιτη μιας και εφαγα ακυρο απο μια ανεξαρτητη.Απο εμφανιση η κοπελα δεν με ξετρελαινει οπως και το σωμα της επισης.Η κοπελα αφου εκανε ενα ντουζ ηρθε στο κρεβατι και κατευθειαν μου πηρε ενα ακαποτο τσιμπουκι το οποιο ηταν απλως καλο για τα γουστα μου μου εχουν παρει και πολυ καλυτερα.Επισης εμενα προσωπικα δεν μου αρεσε το γεγονος οτι κατα την διαρκεια του σεξ αρκετες φορες μιλουσε ειναι κατι που με χαλαει προσπαθησα με τον τροπο μου να της το κοψω αλλα ματαια.Τωρα να της το πω σε αυστηρο υφος δεν επαιζε γιατι μετα εσκεμενα θα με φωλιαζε.Οσον αφορα τα φιλια σε καμια των περιπτωσεων δεν ηταν βαθια με γλωσσα αντιθετως ηταν απλα στοματοφιλα.Τελοσ παντων ηθελα να τελειωσω πανω στα βυζια της οπως και εγινε.Δευτερος γυρος δεν επαιξε διοτι ηταν μια επιλογη κακιστη για εμενα που σε καμια περιπτωση δεν με ικανοποιησε και εννοειται δεν θα επαναλαβω.Στον εναπομειναντα χρονο που περισσευε απλως σκεφτομουν τι μαλακια εκανα και το ποσες αλλες επιλογες υπηρχαν και δεν προτιμησα.Δεν πειραζει ομως ειναι απαραβατος κανονας οτι για να εχεις αποψη πανω σε ενα θεμα πρεπει πρωτα να δοκιμασεις αν δεν δοκιμασεις δεν δικαιουσαι να εκφραστεις.Επισης η κοπελα ηρθε καθυστερημενη.Αυτα απο εμενα αυτη ηταν η προσωπικη μου εμπειρια με την Αφροδιτη.Τωρα το αν καποιοι ειχαν την ιδια εμπειρια μαζι της η διαφορετικη αυτο εξαρταται απο τον καθε ανθρωπο ατομικα και ειναι απολυτως σεβαστο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
521
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, IvanTheGreat, chris1955 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2020
Πολύ κρίμα φίλε που εσκασες τόσα φράγκα για ένα χαλί μαύρο όπως περιγράφεις.Δεν μπορώ να καταλάβω τι στο καλό γίνεται η συγκεκριμένη κοπέλα έχει κάμποσες διθυραμβικές κριτικές που όταν τις διαβάζει κανείς μπαίνει στην πρίζα να δοκιμάσει με την κοπέλα αυτή αφού σε πολλούς από εμάς αρέσουν αυτό το στυλ γυναίκας.
Καλό είναι όσοι γράφουν κριτικές να μην υπερβάλλουν και να φουσκώνουν τα πράγματα γιατί μάγκες εδώ δεν μιλάμε για 20€ο η10 εδώ είναι πάρα πολλά φράγκα οπότε σκεφτείτε με συνείδηση λίγο τους αλλους συναδελφους
04 Σεπτεμβρίου, 2020
Όσον αφορά εμένα, που είμαι ένας από αυτούς με διθυραμβικές κριτικές, πραγματικά είχα περάσει super και πέφτω από τα σύννεφα με την εμπειρία του συναγωνιστή. Αλλά δεν έχω και κανένα λόγο να τον αμφισβητήσω. Σε όλους μας έχει συμβεί.
B
Bonus
05 Σεπτεμβρίου, 2020
Δυστυχως παιδια ετσι κυλησαν τα πραγματα.Αυτο που με πονεσε απιστευτα ομως ειναι τα λεφτακια μου που αντι να ειναι στην τραπεζα η αντι να τα παρει μια κοπελα που θα περναγα καλα πηγαν εκει που πηγαν τελοσ παντων.Οταν ομως καποιος ασχολειται με τον αγοραιο ερωτα δυστυχως δεν μπορει να αποφυγει και τις φολες ειναι κανονας αυτος που δυστυχως τον εχουμε επιβεβαιωσει ολοι μας.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3