Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 14 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λοιπόν, με το που είδα τις φωτογραφίες λέω εδώ ήμαστε !! Παίρνω τηλ το γραφείο να ρωτήσω ,κ τυχαίνει να το σηκώνει η Μόνικα ( πολύ καλή κ εξυπηρέτηση , οπως κ τα άλλα κορίτσια βέβαια , είναι όλα ευγενικά κ αψωγα , απλά με τη Μόνικα έτυχε να μιλήσω τις περισσότερες φορές ) :) Ρωταω τι παίζει με τη Νικολινα ;;; Μου λέει, μια χαρά, δοκίμασε άφοβα Ματάκι. Ανεβαίνω στο δωμάτιο κ με περιμένει με ένα πολύ αποκαλυπτικό μαύρο εσώρουχο Ναι! Πολύ όμορφο κορίτσι ,νέο, φυσικό κ χωρίς υπερβολές φουσκωμένα χείλη, τατουάζ προσθετική στήθους κλπ κλπ!!! Money Mouth. Ωραία μάτια κ φωτεινό προσωπάκι Μεγάλο χαμόγελο Σώμα ελαφρός πιο γεμάτο από αυτό στις φωτογραφίες, αλλά οκ , δεν χαλάει την γενική εικόνα , βυζιά μικρά όμορφα, κ γενικά καθαρη :) Κατευθείαν με πλακώνει στα γλωσσοφιλα κ στα χουφτοματα , φαίνεται είχε όρεξη το κορίτσι Ματάκι Στο ντουζ γρήγορα για φρεσκαρισμα κ πάλι πίσω στον αγώνα , πάλι γλωσσοφιλα αλλά πιο έντονα κ με πιο πολύ πάθος από πριν. Επειδή δεν είχα πολύ χρόνο κ είχα κλείσει μισάωρο, έπρεπε να είμαι γρήγορος . Η Νικολινα ακολούθησε επίσης σε πολύ καλους ρυθμούς Κατσικογάμης. με πάθος κ ένταση , δάκτυλα παντού μπρος πίσω ,πίπα βαθιά , σεξ σε όποια στάση μπόρεσα κ ήθελα ! Γλώσσα Μου λέει θέλω να τελειώσεις στα βυζιά μου , οκ λέω, εννοώ ετοιμάζομαι να καταθέσω , αρπάζει ένα δονητή που είχε δίπλα στο κομοδίνο κ το χώνει στο μουνι της Σπασίκλας ε , με αυτό το θέαμα τελείωσα πάνω της. Ναι! Ήταν μια ωραία εμπειρία γενικά κ ίσως να ξαναπαω !!! Αυτά Κουλ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 01, 2020
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτατος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
4.191
Πόντοι:
11.381
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Leviathan, GALLAS και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού