Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 14 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απογευματινή συνάντηση σε δικό μου χώρο. Η επικοινωνία με το γραφείο, ως συνήθως, όπως πρέπει.
Σχετικά με την κοπέλα πρέπει να αναφέρω τα ακόλουθα:
- Ηρθε απλά ντυμένη (κολάν, μπουστάκι, σανδάλι) που της πήγαινε αρκετά.
- Πρόκειται για την κοπέλα που βλέπεται στο site του γραφείου (είναι αρκετά ακριβής, ειδικά στις selfie). Έχει αρκετά σφικτό κορμί με μια ελφρά χαλαρωτητα στο στήθος (που δικαιολογείται από την ηλικία της). Το ύψος γύρω στο 1,70.
- Ήρθε αρκετα καθαρή ενω χρησιμοποίησε και τα facilities του χώρου μου (ντούζ κλπ).
Σε ότι αφορά στα του session (που παίχτηκε σε 2 ημίχρονα) θα πρέπει να αναφέρω τα ακόλουθα:
- Παίζουν αρκετές αγκαλίτσες, γλωσσόφιλα, γλυψίματα & χουφτωματα. Κλασική GFE κατάσταση.
- Η πίπα απλώς ικανοποιητική χωρις να σε χαλάει αλλά ουτε και κάτι που θα σου μείνει αξέχαστο.
- Υπήρξαν εναλλαγές στάσεων όπου η απόδοση της ήταν αρκετά καλή. Παίρνει και κάποιες πρωτοβουλίες στις αλλαγές και στην αυξομείωση του ρυθμού.

Συνολικά μπορώ να πώ πως ήταν μια καλή συνεδρία με μια κοπέλα που μου έβγαλε μια γλύκα, μια τρυφερότητα & το ανεκπλήρωτο κάποιου απροσδιόριστου εφηβικού έρωτα.

Να γαμάτε καλά
@draxan04

ΥΓ: ο τίτλος της κριτικής κολλά στο τραγούδει των Nightstalker που μου κούμπωσε η όλη κατάσταση του session https://youtu.be/ozVARumDn9I

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 01, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
draxan04
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
905
Πόντοι:
6.810
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, JOHN-PLAYER-SPECIAL και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού